Skocz do zawartości

Roczna ewidencja czasu pracy

Polecane posty

Jak we wydruku rocznej ewidencji pracy zrobić żeby kolumny były podsumowane i podliczone

Chodzi o to czy jest taka możliwość żeby wydrukować na karcie znalazła się informacja ile dni urlopu przysługuje i ile pozostało w danym roku do wykorzystanie - ewentualnie ile z zeszłego roku.

W załączniku plik z inserta i to o co chodzi .

PlanPracy.xlsx

karta roczna z podsumowaniem.png

Link to postu

Napotkałem taki problem że jak chcę wydrukować roczną ewidencję dla pracownika za 2017 i zmienię wzorzec wydruku to  przeskakuje na 2018 rok którego nie mogę zmienić

W podglądzie rok 2017 bez jeszcze żadnych zmian  widzę poprawnie - ale po jakichkolwiek  zmianach przeskakuje rok na 2018 ( przy wyborze przy pracowniku - roczna karta-  itd-  można bez problemu wybrać rok np 2017.

Problemy zaczynają się po pojawieniu się okna .

image.thumb.png.83b92cd31636791fe869834f5348df54.png

image.thumb.png.29cf736001e6dfa6413c1ad56c41b986.png

Edytowane przez Paweł Karmiński
Link to postu

Na wydruku rocznej ewidencji czasu pracy nie ma informacji o urlopie należnym i na dzień dzisiejszy nie planujemy dodawania takich informacji - urlop należny (a przecież jest jeszcze urlop zaległy co dodatkowo komplikuje sprawę) nie bardzo jest związany z ECP, która jest ewidencją opisującą co się w danym okresie zdarzyło.

Nie rozróżniamy na tym wydruku urlopu wypoczynkowego od urlopu wypoczynkowego na żądanie. Zapisuję taką sugestię.

Niestety potwierdzam problem z samoczynnym zmienianiem się roku przy zmianie wzorca. Poprawimy to w najbliższej wersji. Na dzisiaj można ustawić Pański wzorzec jako domyślny, żeby go już nie zmieniać w okienku wydruku.

Link to postu

Przepisy nakładają na pracodawców rzetelnego prowadzenia i dokumentowania czasu pracy w formie miesięcznej. I taki wydruk w Gratyfikancie nexo jest zrobiony według wzorów. Wydaje mi się, że gdy przyjdzie wysłannik PIP to nie zadowoli się wydrukiem rocznym - choćby były na nim ósemki.

Wydruk rocznej ewidencji czasu pracy jest wydrukiem "dodatkowym" wykonanym według naszego pomysłu (zbieżnego z różnymi pomysłami, które można zobaczyć w internecie) i jak już napisałem nie mamy w planach jego dużych modyfikacji

O jakich symbolach Pan pisze (że ich nie ma)?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...