Skocz do zawartości

Widok ewidencji czasu pracy

Polecane posty

W konfiguracji, dla poszczególnych typów absencji ustawiłem różne kolory. Nie są one jednak widoczne w  ewidencji czasu pracy po naliczeniu wynagrodzeń za dany miesiąc, gdyż dni tego miesiąca mają kolor różowy. W Gratyfikancie GT dni z okresów rozliczonych są przekreślone, co nie koliduje z kolorami dni, w których występuje absencja. Czy takie ustawienia są możliwe w Gratyfikancie nexo?

Link to postu

Tak wygląda ewidencja odpowiednio w nexo i GT.

 

W nexo dni z kolorem różowym, to z okresu dla którego zostało już naliczone wynagrodzenie. Kolor ten przykrywa kolory przypisane do absencji.

 

W GT dni z okresu, za który zostało naliczone wynagrodzenie są przekreślone, a kolorami są zaznaczone nieobecności (urlop, choroba).

 

Czy da się w nexo dostosować widok do takiego jak w GT. Dni z rozliczonego okresu przekreślone a nie z kolorem różowym.

 

 

 

 

1.png

2.png

Edytowane przez Jacek Golda
Link to postu

W załączonym przez Pana ekranie z Gratyfikanta nexo nie ma akurat absencji.

Załączam swój ekran:

Przechwytywanie.thumb.JPG.b33a7d64e6fdf635c3be5cefc092350f.JPG

 

Według mnie nie jest tak źle - nie mogę się zgodzić z tym co Pan napisał: "Nie są one jednak widoczne w  ewidencji czasu pracy po naliczeniu wynagrodzeń" - w dodatku można także w konfiguracji wybrać jeszcze bardziej kontrastowe kolory.

Nie planujemy zmian w tym zakresie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...