Skocz do zawartości

Gdzie ustawić cenę usługi serwisowej

Polecane posty

Nie mam koncepcji .... gdzie trzymać cenę za usługę.

Sprzedaję części AGD (Allegro, sklep internetowy, sklep stacjonarny, olx), mam także serwis wymieniający części. 

Sello <wymiana danych> Subiekt <wymiana danych> Sklep internetowy.

Nie wiem w jaki sposób rozwiązać taki problem: gdzie trzymać cenę usługi serwisowej. Jako osobna cena w subiekcie za samą usługę? W polu własnym? A może każdy towar zdublować dodając do symbolu "-serwis"? Dzwoni telefon, klient pyta o całkowity koszt serwisu - chciałbym, aby obojętnie kto odbierze, podał tę samą cenę. Automatyzacja - kiedyś Sello umożliwi wrzucanie ceny do Allegro "usługi dodatkowe".

Czy jest możliwe w Sello dodanie do siebie dwóch poziomów cen? Cena_towar + Cena_usługa = Cena Aukcji "Wymiana bębna w pralce xx" ?

Czy jest możliwe w Sello wystawienie towaru z ceną cena_towar, a jednocześnie użycie w opisie aukcji innej ceny z subiekta "usługa wymiany: cena_usługi" ?

Mam mętlik i zagwozdkę, może ktoś mądrzejszy już przez to przeszedł i chciałby pomóc .....

Link to postu

Wprawdzie nie mam takiej sytuacji, ale wydaje mi się najlepszym wyjściem trzymanie cen usług serwisowych jako osobne usługi w Subiekcie.

Stwórz wszystkie możliwe usługi, a następnie w opisie w Subiekcie powpisuj wszystkie ich zastosowania, np.

Usługa serwisowa 001: 500 zł

A w opisie: wymiana żarówki w lodówce, naładowanie telefonu do pełna, domknięcie klapki pralki.

Subiekt pozwala filtrować po opisach, więc konsultant może wpisać "wymiana" i wyskoczą mu wszystkie  usługi ze słowem wymiana w opisie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...