Skocz do zawartości

Zysk na towarze

Polecane posty

Odgrzewam stary temat ZYSK NA TOWARZE.

Co chcę uzyskać ?

- Wchodząc w statystyki np sprzedaż według asortymentu chciałbym uzyskać realny zysk na sprzedawanym produkcie, a także zysk na dokumencie itp . Czyli zysk + jakieś tam koszta które poniosłem np .dostawy.

- korekta kosztów dostawy odpada bo wpływa na wartość magazynowa a tej nie chcę podnosić

Dlaczego to ważne ?

- no dlatego że jak kupiłem towar za 10 zł koszt transportu był 8 a  sprzedałem za 20 to moj zysk nie jest 10 zł tylko 2 zł a posługując się subiektem chciałbym wiedzieć jaką niską cena mogę zaproponować klientowi żeby nie było poniżej kosztu zakupu - realnego zakupu.  Na dzień dzisiejszy to nie możłiwe bez podnoszenia wartości magazynowej

Dlaczego znowu pytam?

- pytam ponownie o to samo gdyż parę dni temu dostałem informację że w nowej wersji subiekta będzie możliwe obliczanie takiego zysku w nowej w październiku. Jest nowa wersja wiec pytam czy jest taka możliwość bo na infolini nikt  nikt nic nie wie ale to tak czesto jest że jeden ma wiedze a drugi nie . Czyżby po raz enty zostałem wprowadzony w błąd .... ? Mam nadzieje że już da się to zrobić ....

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...