Skocz do zawartości

Asortyment: symbol produktu oraz symbol produktu u odbiorcy

Polecane posty

Witam ponownie,

Firma, które jest naszym klientem zamawia towary podając nasz symbol produktu oraz swój własny.
Czy istnieje możliwość przypisania dodatkowego symbolu/kodu do produktu tak aby na fakturze otrzymać nasz symbol produktu i symbol produktu odbiorcy?
Chodzi o coś takiego:
Nasz symbol: AABBCC
Symbol tego produktu u zamawiającego klienta: 11.22CC 
Czy jest możliwość przypisania takich kodów/symboli do produktów tak aby były wyświetlane tylko dla tego klienta? Np tworząc odrębny cennik?
Zauważyłem, że tworząc Fakturę Proforma mam możliwość dodania pozycji "symbol u odbiorcy" ale nie mogę tego pola edytować:

image.png.ac87de680223a1fa9bcb6ecbdfc2caeb.png

Nie mogę natomiast znaleść tego pola podczas tworzenia faktury FS.

Dodam, że takich klientów mam całe mnóstwo - kilkadziesiąt firm - i wpisywanie za każdym razem ręcznie ich symboli jest i czasochłonne i męczące...
Dziękuję i pozdrawiam.
 

Link to postu
Dnia 29.12.2018 o 22:04, R. B. napisał:

Czy istnieje możliwość przypisania dodatkowego symbolu/kodu do produktu tak aby na fakturze otrzymać nasz symbol produktu i symbol produktu odbiorcy?

Zapisujemy sugestię na dodanie kolumny Symbol u odbiorcy na FS w analogiczny sposób jak jest to na Fakturze Proforma oraz w Zamówieniach.

Dnia 29.12.2018 o 22:04, R. B. napisał:

Czy jest możliwość przypisania takich kodów/symboli do produktów tak aby były wyświetlane tylko dla tego klienta? Np tworząc odrębny cennik?

W cenniku nie ma możliwości wyboru kontekstu klienta, więc jest to niemożliwe.

Dnia 29.12.2018 o 22:04, R. B. napisał:

Zauważyłem, że tworząc Fakturę Proforma mam możliwość dodania pozycji "symbol u odbiorcy" ale nie mogę tego pola edytować

Pole to jest pobierane z kartoteki Asortymentu - zakładka Dostawy :)

image.thumb.png.6b0b6662ef7bf18702fb9764635ff270.png

Dnia 29.12.2018 o 22:04, R. B. napisał:

Dodam, że takich klientów mam całe mnóstwo - kilkadziesiąt firm - i wpisywanie za każdym razem ręcznie ich symboli jest i czasochłonne i męczące...

Aktualnie wpisuje Pan za każdym razem w kolumnie np. Opis? 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...