Skocz do zawartości

Insmail - nie pobierają się wiadomości

Polecane posty

Pobieranie nowych wiadomości powinno nastąpić po każdym uruchomieniu nexo.

W podlinkowanej informacji jest opisany jedna z możliwych przyczyn gdy nowe wiadomości się nie pojawiają.

Zapytam o kilka oczywistości:

1. W serwisie Wiadomości InsMail filtr Status jest ustawiony na (wszystkie)?

2. Komputer ma dostęp do internetu?

3. Czy poprawnie działają inne webserwisy np. pobieranie kursów walut, aktualizacja informacji licencyjnych?

Link to postu

Ja również. Dziękuję za pomoc.

 

Mam 16.0 od czasu ostatniego sello (1.23.2) i nie sygnalizowało takiego problemu. Teraz się dowiedziałem, że jest wersja .1

Po połączeniu z kontem insert, wyłączyłem i włączyłem program - ale 2 nowe wiadomości (od kwietnia do dziś tylko 2) pobrały się dopiero po ręcznym wejściu w InsMail (chyba, że trzeba było poczekać aż pobierze za jakiś czas...). Kursy także pobrały się po ręcznym wywołaniu 'pobierz'. Może trzeba było poczekać kilka minut?

Link to postu
3 minuty temu, MARCIN KLIMEK napisał:

Po połączeniu z kontem insert, wyłączyłem i włączyłem program - ale 2 nowe wiadomości (od kwietnia do dziś tylko 2) pobrały się dopiero po ręcznym wejściu w InsMail (chyba, że trzeba było poczekać aż pobierze za jakiś czas...). Kursy także pobrały się po ręcznym wywołaniu 'pobierz'. Może trzeba było poczekać kilka minut?

 

Wiadomości InsMail pobrały by się "chwilę" po uruchomieniu nexo, wejście serwis nie powoduje ich odświeżenia.

 

Kursy walut pobrały by się automatycznie (jeśli tak jest ustawione w widżecie kursów walut) po opublikowaniu nowych kursów na dzień dzisiejszy - w okolicach godziny 12.00

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...