Skocz do zawartości

Rożne sposoby wyliczania dokumentu dla różnych użtykowników

Polecane posty

Dzień dobry,

korzystam z Subiekta Gt w kilku lokalizacjach i róznych użytkownikach, jedni zajmują się sprzedażą detaliczną a inni hurtową. Czy da się zmienić, ustawić domyślny sposób wyliczania dokumentów dla różnych użytkowników, magazynów??

 

Detal, powinien wyliczać ceny brutto i tak pozniej drukować na fakturze, a hurt ceny netto.

 

W detalu mam domyślną cene sprzedaży detaliczną, a w hurcie specjalną. Problem polega w tym, że jak jeden użytkownik zmieni, to co faktura to trzeba przestawiać.

 

Jest na to jakiś sposób??

Link to postu

Sposób/kierunek wyliczania cen (netto/brutto) jest ustawiany na poziomie typu dokumentu i kontrahenta - czy na pewno to nie jest wystarczające ?

Poziom cen sprzedaży można ustawić analogicznie na poziomie typu dokumentu i kontrahenta. Często spotykam się z potrzebą przypisania ceny sprzedaży do magazynu i na taką potrzebę zrealizowałem rozwiązanie dodatkowe "Domyślna cena sprzedaży magazynu dla Subiekta GT": http://satisoft.pl/dodatki_Domyslny_poziom_cen_sprzedazy_magazynu_dla_Subiekta_GT.html

Link to postu
Dnia 19.07.2019 o 11:29, Marcin Baran napisał:

Jestem zainteresowany

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu i złożenia zamówienia (poprzez e-mail).

 

Dnia 19.07.2019 o 11:29, Marcin Baran napisał:

czy dodatek instaluje się na komputerze serwerowym, czy na kazdym kliencie??

Instalację można wykonać z dowolnego stanowiska, który ma dostęp do bazy danych programu (rozwiązania działa na poziomie bazy danych).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...