Skocz do zawartości

Automatyczna zmiana Typu Transakcji na podstawie Zamówienia w Subiekcie

Polecane posty

//EDIT

Temat udało się rozwiązać. Dla osób z podobnym problemem:

Trzeba wejść w ustawienia > Zewnętrzny system sprzedaży > Import > Szczegóły importu i tam podać wszystkie nazwy dostawy DOKŁADNIE tak samo jak mamy w Subiekcie oraz oznaczyć checkbox o słowach kluczowych. U mnie nie działało przez napisanie "pobranie" w Sello, gdzie w Subiekcie miałem "Pobranie" :) 

 

Dzień dobry,
mam mały problem z Sello, konkretnie z automatycznym wyborem odpowiedniego typu transakcji dla nowych transakcji. 
Generalnie chodzi o to, że gdy dodaję zamówienie w Subiekcie i jest ono płatne z góry, to Sello do razu ustawia typ transakcji na płatne z góry, a sam koszt dostawy wrzuca w "obliczanie należności", przykład poniżej:

Zamówienie w Subiekcie:
image.thumb.png.f192f6921d7c36690bde25475b453a60.png

Po stronie Sello:
image.png.ec8e466715f4af409841dad926421e6a.png

Jak widać, pozycja Przesyłka DPD jest widoczna jako towar w zamówieniu w Subiekcie, natomiast w Sello znika z zawartości zamówienia i sama kwota przechodzi jako "+transport"

Chciałbym identyczny efekt uzyskać w przypadku wyboru Przesyłka DPD - pobranie, jednak za każdym razem wchodzi mi to do Sello jako pozycja na liście towarów, a "+transport" jest 0,00 no i oczywiście co najważniejsze istotne jest, aby typ transakcji z "płatne z góry" zmieniał się na "za pobraniem". Wybierając w zamówieniu w Subiekcie pobranie zmieniam płatność odpowiednio na "Kredyt - pobranie DPD". 

Jeżeli chodzi o ustawienia w Sello to wygląda to tak:
image.png.9aec1c22b9786fe4dc3069ab6a898f9b.png

Gdzie szukać rozwiązania? 

 

Edytowane przez Marek Chmielarz
  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...