Skocz do zawartości

Usprawnienie pracy - korzystanie z wydruków Sello

Polecane posty

Witam,

Chcę w końcu wprowadzić w SGT przy użyciu pól własnych lokalizację towarów w magazynie a następnie zacząć korzystać z wydruków w Sello (zbiorcza lista towarów do spakowania oraz pojedynczo każde zamówienie na osobnej kartce). Aktualnie działam wg poniższego schematu:
1. Drukuję w MS Allegro zamówienia oraz zbiorczą listę wszystkich sprzedanych towarów.
2. Przeglądam e-maile od klientów i wpłaty i w razie potrzeby na zamówienia nanoszę poprawki (zmiany adresu, zmiany wariantu towaru, zmiany paragonu na FV, wpłata przez Przelewy 24 - PayU jest u mnie domyślnym sposobem płatności).
3. Drukuję paragony i FV z uwzględnieniem odpowiedniej płatności (mam porobione cesje) i przypinam je pod zamówienia.
4. Drukuję listy przewozowe i przypinam je pod zamówienia.
Z tego co widzę, w Sello wydruki można robić dopiero dla paczki, tak więc aktualnego schematu działania nie mogę powtórzyć. Zainteresowała mnie też opcja zbiorczego wystawiania paragonów, czy ona działa? Jeśli tak, to i tak później musiałbym na niektórych paragonach poprawiać formę płatności, bo Sello ma ograniczone powiązania i nie da się tego teraz idealnie ustawić. Czy macie jakieś rady, jak to wygląda u Was?


Pozdrawiam,

Maciej

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...