Skocz do zawartości
Forum użytkowników
J M

Operacje zbiorcze

Polecane posty

Witam,

1. Naliczanie wynagrodzeń --  Czy istnieje możliwość zbiorczego naliczenia wynagrodzeń, ale z datą ustawioną przez użytkownika np zamiast ostatniego dnia miesiąca to np 29 listopada, ewentualnie ostatni dzień roboczy w miesiącu?  analogicznie jak w przypadku wystawiania faktur 

 

2. Naliczanie zaliczki od wynagrodzeń -- Czy jest możliwość wyłączenia potrąceń w zaliczce miesięcznej od wynagrodzeń tytułem terminowej wpłaty? 

 

Sugestia:

3. Czy planujecie wprowadzić wyliczanie składek ZUS dla wspólnika po wprowadzeniu absencji? 

4. Zbiorcze naliczanie wynagrodzeń - teraz pojawiła się opcja zatwierdzenia, przydałaby się również opcja wydrukowania oraz wysłania mailem jak w przypadku wystawiania faktur. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Dzień dobry.

23 godziny temu, J M napisał:

Naliczanie wynagrodzeń --  Czy istnieje możliwość zbiorczego naliczenia wynagrodzeń, ale z datą ustawioną przez użytkownika np zamiast ostatniego dnia miesiąca to np 29 listopada, ewentualnie ostatni dzień roboczy w miesiącu?  analogicznie jak w przypadku wystawiania faktur 

Zapisujemy sobie taką sugestię na przyszłe wersje.

 

23 godziny temu, J M napisał:

Naliczanie zaliczki od wynagrodzeń -- Czy jest możliwość wyłączenia potrąceń w zaliczce miesięcznej od wynagrodzeń tytułem terminowej wpłaty? 

Tu należy w Rachmistrzu/Rewizorze, w Konfiguracji, w Podatkach i kosztach, wyzerować stawkę wynagrodzenia płatnika za terminowe opłacanie zaliczki.

 

23 godziny temu, J M napisał:

Czy planujecie wprowadzić wyliczanie składek ZUS dla wspólnika po wprowadzeniu absencji? 

Tego nie mamy w najbliższych planach.

 

23 godziny temu, J M napisał:

Zbiorcze naliczanie wynagrodzeń - teraz pojawiła się opcja zatwierdzenia, przydałaby się również opcja wydrukowania oraz wysłania mailem jak w przypadku wystawiania faktur. 

To zapisujemy sobie do przyszłych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu

×