Skocz do zawartości

Numeracja FV, żądany numer jest już zajęty

Polecane posty

Witam, 

 

Ze względu ma miłego klienta jaki dokonał zakupu z dnia 31.12.2019 o godzinie 23:27 z informacją iż FV ma być koniecznie na 2019, namieszałem troszeczku w systemie. 

Wystawiłem kilka FV z datami na 2019, po czym je usunąłem, niestety obecnie przy próbie dodania niezbędnego numeru, mimo iż FV z nim obecna została skasowana system świeci informacją że "Rezerwacja numeru nie powiodła się, żądany numer jest już zajęty". Niestety komunikat jest błędny, faktycznie numer wcześniej był użyty, aczkolwiek FV z nim została już skasowana. 

Czy da się coś zrobić z taką sytuacją ?, niestety musimy mieć ciągłość numeracji, a nie możemy wbić tego numeru

 

Pozdrawiam Rafał 

Edytowane przez Rafał J
Link to postu

W pierwszej kolejności proszę wykonać konserwację bazy danych z poziomu programu serwisowego. 

Czym jest i gdzie się wykonuje konserwacje bazy danych w programach InsERT nexo?

Jeżeli wyżej wymieniona czynność nie przyniesie skutku, bazę należy przesłać do nas w celu usunięcia rezerwacji. Dane należy przesłać przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję z firmą InsERT pod numerem zgłoszenia INS-172186.

W jaki sposób wysłać bazę danych do firmy InsERT?

W jaki sposób wysłać formularz kontaktowy?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...