Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Edward Dobosz

Mikrogratyfikant GT - dwie karty tego samego pracownika po aktualizacji

Polecane posty

Po aktualizacji z wersji 1.60 do wersji 1.60 SP1 i próbie wygenerowania PIT-11 dla pracowników zauważyłem, że lista wyboru pracownika do wygenerowania deklaracji wyświetla dwa razy tego samego pracownika.  

Sprawdziłem Ewidencję Osobową i tam także pojawiły się zduplikowane karty obecnych pracowników.

Każdy obecny pracownik teraz ma dwie kartoteki, jedna kartotek zawiera wszystkie dane, druga kartoteka tego samego pracownika jest pusta.

Nie wiadomo jak wygenerowały się te nowe, puste karty.

Wypłaty generowałem co miesiąc automatycznie i nie robiłem żadnych zmian w kartotekach ani  nie dodawałem żadnego pracownika w ciągu roku.

Próba usunięcia pustych kartotek kończy się odmową z  ostrzeżeniem "Błąd usunięcia danych. Zapis spowodowałby naruszenie integralności danych" 

Nigdy nie miałem takiego problemu.

Proszę o wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu

Proszę spróbować wykonać na tym podmiocie czynności serwisowe opisane w temacie e-Pomocy dostępnym TUTAJ. Jeżeli nie przyniosą one oczekiwanego rezultatu, proszę spróbować przeprowadzić konwersję kopii podmiotu z listy (powinna powstać przy konwersji aktualnego podmiotu).

Udostępnij ten post


Link to postu

Niestety czynności serwisowe  nie pomogły. W zasadzie zaczyna się nowy okres podatkowy, czy nie byłoby lepiej utworzyć nowy podmiot i ręcznie wprowadzić nowe dane ?

Mam tylko 2 pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu

×