Skocz do zawartości

Dokumenty księgowe - propozycja

Polecane posty

Księgowość zgłosiła mi propozycję, którą mam nadzieję, że Państwo rozważą.

 

Przy przeglądaniu/sprawdzaniu dokumentów księgowych (Dokumentach zakupów) w polu Dowód na liście mamy wyświetlany nr faktury sprzedawcy, czy istniałaby możliwość zmienienia tej kolumny aby wyświetlał się numer FZ zamiast nr nadanego przez Sprzedawcę, ewentualnie dodanie kolejnej kolumny która ten nr wyświetli.

Link to postu
Dnia 27.10.2017 o 14:35, Adam G napisał:

Księgowość zgłosiła mi propozycję, którą mam nadzieję, że Państwo rozważą.

 

Przy przeglądaniu/sprawdzaniu dokumentów księgowych (Dokumentach zakupów) w polu Dowód na liście mamy wyświetlany nr faktury sprzedawcy, czy istniałaby możliwość zmienienia tej kolumny aby wyświetlał się numer FZ zamiast nr nadanego przez Sprzedawcę, ewentualnie dodanie kolejnej kolumny która ten nr wyświetli.

Jeżeli pisze Pan o module Dokumenty księgowe, to pole to określane jest ręcznie bądź na podstawie schematu dekretacji. Może po prostu posiada Pan schemat dekretacji określony w ten sposób, że w pole to trafia nr dokumentu wewnętrzny zamiast numeru oryginalnego.

Link to postu

W wersji 17-tej zmieniło się drzewko modułów i widoków. Obecnie schematy definiujemy/poprawiamy w module Dekretacja dokumentów w widoku Schematy dekretacji:

 

59f72db24ef42_schematydekretacji.thumb.jpg.d417eb91661f0ffc6ef1de219df04e51.jpg

 

Proszę mi powiedzieć, czy dokonywał Pan edycji schematów dekretacji. Z tego co Pan pisze, to zgłosiła księgowość taką propozycję. Wnioskuję również, iż schemat był dodawany/zmieniany, gdyż w naszym przykładowym schemacie dostarczanym z programem, określenie numeru dokumentu w schemacie wskazuje na numer oryginału a nie numer wewnętrzny.

 

Link to postu

Większość dekretacji była ustawiana przez firmę wdrożeniową.

 

Chyba zaczynam rozumieć co należy zmienić

2017-10-30_15h45_08.jpg.1647f3fb7c85715dccb935b7adfe2dd0.jpg

 

Czy jak zmienię Dowód z (N) Numer oryginału na (N) Numer wewnętrzny, to skutek będzie taki, że pokaże się nasz nr FZ a nie FS sprzedawcy?

Edytowane przez Adam G
literówka
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...