Skocz do zawartości

Subiekt GT Paragon

Polecane posty

Dnia 22.02.2020 o 17:09, Roman Nagiel napisał:
Dnia 22.02.2020 o 14:19, Daniel Kozłowski napisał:

Oczywiście, proszę umieścić kod PLU w innym polu towaru, które będzie można wyświetlić na liście pozycji dokumentu.

Problem polega na tym że nie mam pojęcia gdzie to zrobić.

W liście kolumn nie ma pozycji z PLU aby umieścić na paragonie.

Proszę przeczytać uważnie co napisałem - należy skorzystać z innego pola towaru niż PLU - pierwsze z dostępnych pól (widoczne również na zrzucie ekranu) to symbol u dostawcy.

Link to postu
12 godzin temu, Roman Nagiel napisał:

Symbol u dostawcy nie wchodzi w rachubę ponieważ przypisany jest w kartotece do symbolu u dostawcy po którym wczytuje się fakturę zakupu.

Jeszcze raz zachęcam do przeczytania tego co napisałem - jeśli symbol towaru u dostawcy nie może być wykorzystany to proszę skorzystać z innego pola, kolejne z listy to PKWiU...

 

12 godzin temu, Roman Nagiel napisał:

Pisałem do  Inserta czy mogą w przyszłości dodać do paragonu kod PLU ale na razie cisza.

Proszę na to nie liczyć, taka potrzeba znajdzie się na końcu listy tysięcy innych potrzeb, w tym takich których nie można obejść bez producenta.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
Dnia 29.02.2020 o 08:40, Roman Nagiel napisał:

Po zaznaczeniu (symbol towaru u dostawcy) i przypisanie do niego numeru nie działa w paragonie ponieważ nie da się nic wpisać w tej rubryce i to samo się dzieje z (kolumna PKWU) jedynie działa symbol towaru ale jak wcześniej pisałem ta rubryka przypisana jest do kodu producenta na Fakturze.

Wszystko działa zgodnie z tym co napisałem i założeniami programu - będzie można wyświetlić na pozycji dokumentu informacje o PLU, ale dane towaru należy edytować na karcie towaru, z poziomu pozycji dokumentu edytujemy dane pozycji dokumentu, aby przejść do edycji towaru z poziomu pozycji dokumentu wystarczy: prawy myszy->Popraw (F4).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...