Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANO] Komunikat przy archiwizacji sqlError 3023

Polecane posty

Uzywamy Insert Nexo v30.0.0.
Baza ma ok. 30GB (ale wielkosc głownie wynika z ilosci i ciezaru załaczników pocztowych)
Wczoraj próbując zrobić Archwizację (menu hamburger -> Archiwizuj) dostałem na serwerze błąd jak niżej.
Spróbowałem 3 razy i za każdym razem błąd jak niżej.
Planowałem dziś przekręcić serwer ale przed jego restartem raz jeszcze spróbowałem dokonać Archwizacji i teraz poszła bez problemu.

Informacje dodatkowe:
W momencie gdy wczoraj wyskakiwał problem z archwizacją to normalnie pracowałem na podmiocie na moim kompouterze(na końcowce).
Tuż po migracji do v 30.0.0  robiłem kompaktowanie bazy danych oraz przebudowywałem instynkt.

Macie jakiś pomysł?

 

SQL.thumb.jpg.fe269159036538f032e0d94595516ec5.jpg

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu

EDIT:

Teraz sobie przypomniałem, ze już coś takiego zgłaszałem.

Mam pewne podejerzenie - Czy w/w komunikat może występować gdy jednocześnie chcę zrobić kopię z reki i w tle leci kopia bezpośrednio z SQL ?
(mamy skonfigurowany różnicowy mechanizm zapisywania kopii - TRN File)

 

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu
Dnia 18.04.2020 o 15:35, Użytkownik GT/NEXO napisał:

Mam pewne podejerzenie - Czy w/w komunikat może występować gdy jednocześnie chcę zrobić kopię z reki i w tle leci kopia bezpośrednio z SQL ?
(mamy skonfigurowany różnicowy mechanizm zapisywania kopii - TRN File)

Zgadza się ;) Fragment dokumentacji Microsoftu: "Only one data backup can occur at a time (when a full database backup occurs, differential or incremental backups cannot occur at the same time)."

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...