Skocz do zawartości

Inne dane na użytkownikach

Polecane posty

Dzień dobry. Dzisiaj zaskoczył mnie Subiekt nexo. Mianowicie na dwóch różnych użytkownikach są rozbieżności między operacjami bankowymi. Na moim użytkowniku wszystko jest ok natomiast na użytkowniku sekretarki nie widać operacji bankowych które sama pobiera z banku. Operacje są pobierane przez bankowość elektroniczną mbank companynet. W załączeniu załączam prtsc. 

 

Proszę zwrócić też uwagę na ilość operacji w danym miesiącu. Filtry są ustawione identycznie. 

 

Proszę o pomoc nie wiem co z tym mam począć. Instalowałem program na nowo. Sekretarka też próbowała zalogować się na moim komputerze i jest to samo. 831277268_Beztytuu.thumb.png.d32d9c70ad4a371411b4f0acd7f5d5d4.png

Link to postu
35 minut temu, Radomił Ząbik napisał:

A przypadkiem nie została operacja wprowadzona za pomocą Rewizora lub Gratyfikanta i ma pan włączone dane wrażliwe? Włączy Pan kolumnę Program w liście operacji.

Dziękuję za podpowiedź. Faktycznie jest coś na rzeczy ponieważ na sekretariacie są widoczne tylko operacje z poziomu programu subiekt natomiast nie widać wprowadzonych za pomocą biura nexo. Gdzie można dostać się do konfiguracji danych wrażliwych?? 

Bez tytułu.png

Edytowane przez Łukasz Saładonis
Link to postu

Konfiguracja, parametry rozrachunków i tam jest ustawienie odnośnie nie pokazywania danych z Rewizora/Rachmistrza/Gratyfikanta - i tutaj zagadka, bo Pan wspomniał o Biurze NEXO. Nie wiem, czy może Pan Sobie pozwolić na wyłączenie tego ograniczenia, bo np. będzie widać wypłaty w subiekcie. Obstawiam, że jest tutaj mały błąd logiczny po stronie NEXO i biorą warunek, że musi być z Subiekta, co jest nawet logiczne, tylko dodano jakiś rok temu zmianę, która powoduje, że wybranie zakładki w multiprogram, określa ten przypisywany program i wydaje się, że to Biuro, nie powinno tutaj trafić. Insert?

Link to postu
13 minut temu, Radomił Ząbik napisał:

Konfiguracja, parametry rozrachunków i tam jest ustawienie odnośnie nie pokazywania danych z Rewizora/Rachmistrza/Gratyfikanta - i tutaj zagadka, bo Pan wspomniał o Biurze NEXO. Nie wiem, czy może Pan Sobie pozwolić na wyłączenie tego ograniczenia, bo np. będzie widać wypłaty w subiekcie. Obstawiam, że jest tutaj mały błąd logiczny po stronie NEXO i biorą warunek, że musi być z Subiekta, co jest nawet logiczne, tylko dodano jakiś rok temu zmianę, która powoduje, że wybranie zakładki w multiprogram, określa ten przypisywany program i wydaje się, że to Biuro, nie powinno tutaj trafić. Insert?

Super. Dziękuję za pomoc :) Działa. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...