Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Łukasz Saładonis

Użytkownik
 • Ilość treści

  91
 • Rejestracja

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry. W jaki sposób ustawić schemat dekretacji dla Faktury zakupu (nie zapisu w ewidencji VAT) z 75 % odliczeniem od kosztów oraz 75% z 50% niedoliczonego podatku VAT.
 2. Dzień dobry. Panie Romanie czy wiadomo, kiedy pojawi się aktualizacja z cennikiem zasugerowanym przeze mnie??
 3. Dzień dobry. Czy ktoś spotkał się z sytuacją że ucina cyfry na sumowaniu salda w wydruku zestawienie sald i obrotów. W załączeniu prtsc.
 4. Dzień dobry. Dzięki Panie Romanie faktycznie przy wystawieniu faktury ktoś się pomylił i wstawił 2109
 5. Drogi Insercie proszę o pomoc. W poniedziałek termin wysiłki jpk
 6. Dzień dobry. Przy generowaniu JPK VAT za luty 2019 r. występuje błąd. Może ktoś podrzuci pomysł co z tym fantem zrobić.
 7. Dzień dobry. Może ktoś podpowie gdzie może być błąd. Próbuję wygenerować plik JPK FA za grudzień 2018 r. W systemie faktury są wystawione (w załączeniu) natomiast log jpk fa wyrzuca informację że w tym okresie nie wystawiono faktur.
 8. Dzień dobry. Próbuję wygenerować JPK WB na potrzeby kontroli skarbowej. Pojawia się błąd w logu. Czy wiecie jak sobie z tym poradzić??
 9. Dzień dobry. Czy zadziało się już coś w Insercie w ramach automatycznego rozliczania różnic kursowych od VAT na konta niestanowiące kup. Widzę, że w parametrach różnic kursowych w Rewizorze Nexo jest możliwość konfiguracji kont na które takowe różnice miałyby wpadać.
 10. Dzień dobry. Mam problem z naliczeniem PIT-11 za 2019 r. Nie wiem dlaczego nie można wybrać wersji PITu. Czy problem pojawia się też u Was??
 11. Czy jest możliwość skonfigurowania biblioteki w taki sposób aby ścieżka zapisywania tych dokumentów była na dysku zewnętrznym a nie przy bazie. Już aktualnie archiwum bazy zajmuje mi 9 płyt dvd. Strach pomyśleć co się stanie z bazami jak będziemy przechowywali skany przy bazie klienta.
 12. Dzień dobry. Czy insert planuje wdrożyć zmiany w gratyfikancie nexo w związku ze zmianami dotyczącymi prawa pracy. W szczególności dotyczących e-teczek akt osobowych.
 13. Dzień dobry. Czy insert planuje wdrożyć rozwiązanie dotyczące kwalifikowania 75% wydatków na eksploatację samochodów? Ograniczenie dotyczy eksploatacji samochodu jak i 50% nieodliczonego podatku VAT.
 14. Przydałaby się dodatkowa filtracja w działaniach automatycznych dotyczących wysyłki SMS oraz e-mail. Filtr w działaniach dotyczyłyby powiązania ze statusem działania cyklicznego w biurze nexo Np. Klient ma obowiązek dostarczyć dokumenty do 7 dnia miesiąca. W działaniu cyklicznym mamy zaznaczone, że dokumenty zostały dostarczone (wstawiona data) lub odznaczony haczyk - nexo nie wysyła. Brak odznaczenia sms lub email jest wysyłany .
×