Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Łukasz Saładonis

Użytkownik
 • Ilość treści

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry. Proszę o informację skąd rewizor zaciąga informacje na temat zapłaconych faktur i umieszcza je w rejestrze VAT sprzedaży. Czy będzie prawidłowe postępowanie: 1) rozrachunki są prowadzone w subiekcie nexo 2) faktury sprzedaży zaciągane z innego systemu jako JPK-FA. Schemat dekretacji tych faktur nie uwzględnia zapisu w ewidencji VAT sprzedaży
 2. Dzień dobry. Przy dekretowaniu dokumentów program ostrzega jeżeli w ramach jednego rejestru pojawią się dwa dokumenty o takim samym numerze od tego samego kontrahenta?? Czy są możliwości konfiguracji tak aby program informował o takim błędzie przy automatycznej dekretacji dokumentów??
 3. Dzień dobry. Faktury za usługi wystawiam w programie do obsługi biura rachunkowego. Mogę z tego programu wyeksportować jpkfa. Czy istnieje możliwość zaimportowania tych faktur do subiekta nexo pro?? A może są jakieś inne rozwiązania??
 4. Super, dziękuję za pomoc. Zmieniłem prefiks i pomogło. Być może miało to związek z awarią naszą serwera i przywróceniu bazy danych. Jeden dzień pracy nam wcięło. Został wygenerowany identyfikator i powielał się po wgraniu bazy.
 5. Dzięki Panie Andrzeju aż wstyd się przyznać że to było takie proste zostaje temat komunikacji online. Pozdrawiam.
 6. Panie Andrzeju a wie Pan gdzie możemy zmienić to o czym mowa w komunikacie??
 7. Do sytuacji pierwszej. Może nie tyle że program wisi tylko kończy na etapie weryfikacji i nie wysyła dokumentów online.
 8. Panie Andrzeju dziękuję za odpowiedź. Są to dwie oddzielne operacje niepowiązane ze sobą. W pierwszym przypadku wysyłka online zawiesza się na etapie weryfikacji listy elementów i tak może wisieć cały dzień. Może insert wypowie się na ten temat podobno problem był już zgłaszany przez klienta. Druga operacja dotyczy importu z pliku epp. Ten błąd wyskakuje podczas importowania dokumentów które klient chciał wysłać online.
 9. Witam serdecznie. Jeden z naszych kontrahentów ma problem z wysyłką online do nas dokumentacji. W załączeniu przesyłam prtsc z wysyłki. Z prtsc wynika że wysyłka zawiesza się podczas weryfikowaniu listy dokumentów do wysławnia (prtsc 1) W miarę możliwości dokumentację przesyłam przez plik edi++ który też generuje błąd (prtsc 2). Proszę o info jak wyeliminować te błędy.
 10. Dzień dobry. Przy wysyłaniu transakcji online do banku program generuje błąd. Czy spotkaliście się z taką sytuacją. Wiecie jak ją rozwiązać ??
 11. Dzień dobry. Może ktoś spotkał się z takim problem przy usuwaniu zapisów z KPIR i wie jak sobie z tym poradzić ?
 12. Dzień dobry. W jaki sposób ustawić schemat dekretacji dla Faktury zakupu (nie zapisu w ewidencji VAT) z 75 % odliczeniem od kosztów oraz 75% z 50% niedoliczonego podatku VAT.
 13. Dzień dobry. Panie Romanie czy wiadomo, kiedy pojawi się aktualizacja z cennikiem zasugerowanym przeze mnie??
 14. Dzień dobry. Czy ktoś spotkał się z sytuacją że ucina cyfry na sumowaniu salda w wydruku zestawienie sald i obrotów. W załączeniu prtsc.
 15. Dzień dobry. Dzięki Panie Romanie faktycznie przy wystawieniu faktury ktoś się pomylił i wstawił 2109
×