Skocz do zawartości

Dodatkowe oznaczenia SW dla JPK

Polecane posty

2 godziny temu, Łukasz Niewęgłowski napisał:

Poproszę o informacje dodatkowe odnośnie rozwiązania dodatkowego :)

Nie wiem co konkretnie Pana interesuje - ogólnie jak w przypadku każdej usługi czy rozwiązania dodatkowego należy je zamówić i korzystać, rozwiązania takie oferuję Partnerzy Insertu, warto zacząć poszukiwania od wybranego przez siebie dostawcy programów / serwisanta.

Nadmienię też, że w międzyczasie pojawiły się plany dodania zbiorczej zmiany oznaczeń w wersji 1.64 SP1, która ma się ukazać na początku listopada, więc rozwiązanie dodatkowe raczej nie będzie potrzebne. 

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Czy mogę poprosić o informacje która właściwość dokumentu suDokument odpowiada za wspomniane powyżej ustawienie?

W składowych obiektu suDokument nie widzimy artybutu, który mógłby pasować, a opis większości z nich jest bardzo skromny do tego szukanie pomocy sfery po słowach jpk praktycznie nic nie zwraca więc prosimy o skierowanie nas na właściwy atrybut, którym będziemy mogli zmienić wspomniany parametr zaraz po tym jak utworzymy przez obiekty sfery dokument w GT...

pozdrawiam!

Link to postu
5 godzin temu, Artoe Art of e-commerce napisał:

Czy mogę poprosić o informacje która właściwość dokumentu suDokument odpowiada za wspomniane powyżej ustawienie?

W składowych obiektu suDokument nie widzimy artybutu, który mógłby pasować, a opis większości z nich jest bardzo skromny do tego szukanie pomocy sfery po słowach jpk praktycznie nic nie zwraca więc prosimy o skierowanie nas na właściwy atrybut, którym będziemy mogli zmienić wspomniany parametr zaraz po tym jak utworzymy przez obiekty sfery dokument w GT...

Polecam korzystanie z forum:

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...