Skocz do zawartości

Polecane posty

55 minut temu, Mateusz Jędrusiński napisał:

Generując plik JPK wszystkie dane klientów przekazywane do biura księgowego wyskakują jako taka sama osoba np. Jan Kowalski. Kwoty się zgadzają, Jednak imię i nazwisko klienta zawsze jest takie samo, co może być tego przyczyną?

Jedyne podejrzenie jakie mam jest takie, że w taki sposób zostały wystawione dokumenty. Proszę spróbować powtórzyć problem na bazie demo i go pokazać.

 

56 minut temu, Mateusz Jędrusiński napisał:

Czy można wygenerować sam plik JPK dla FsD?

Ma Pan do wyboru dwie metody generowania pliku JPK_V7 (zakładam, ze o ten format chodzi), proszę wybrać tę drugą, zaawansowaną.

Link to postu
44 minuty temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jedyne podejrzenie jakie mam jest takie, że w taki sposób zostały wystawione dokumenty. Proszę spróbować powtórzyć problem na bazie demo i go pokazać.

 

Ma Pan do wyboru dwie metody generowania pliku JPK_V7 (zakładam, ze o ten format chodzi), proszę wybrać tę drugą, zaawansowaną.

Dotychczas generowałem JPK / Narzędzia-> Komunikacja -> Wyślij dane do biura rachunkowego.

 

Próbując wygenerować plik JPK w zaproponowany sposób wyświetla mi się komunikat: " Zakres wersji nie jest zgodny z wybranym okresem".

 


 

Link to postu
Dnia 7.11.2020 o 12:53, Mateusz Jędrusiński napisał:
Dnia 7.11.2020 o 12:01, Daniel Kozłowski napisał:

Jedyne podejrzenie jakie mam jest takie, że w taki sposób zostały wystawione dokumenty. Proszę spróbować powtórzyć problem na bazie demo i go pokazać.

Ma Pan do wyboru dwie metody generowania pliku JPK_V7 (zakładam, ze o ten format chodzi), proszę wybrać tę drugą, zaawansowaną.

Dotychczas generowałem JPK / Narzędzia-> Komunikacja -> Wyślij dane do biura rachunkowego.

Niestety myli Pan podstawowe funkcjonalności programu, na przyszłość proszę pokazywać to, o czym Pan pisze to nie będzie / będzie mniej nieporozumień - w opisany sposób NIE generuje Pan "JPK" tylko "EPP"/"EDI++", parametry generowania danych są widoczne w kreatorze (nie można filtrować według typu/podtypu dokumentu) oraz konfigurowane w: Parametry->Komunikacja.

Poza tym polecam zastosować się do wcześniej sugestii, z której Pan nie skorzystał.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...