Skocz do zawartości

JPK_V7M (nie można wygenerować pliku JPK)

Polecane posty

Dzień dobry,

Mam problem z wygenerowaniem pliku JPK_V7M. Nigdy wczyśniej nie miałem tego problemu, lecz teraz zmienił się format z JPK_VAT na JPK_V7M i wyskakuje poniższe okno.

obraz.png.1ba237b9908bbf8d17871bef5a5ce220.png

 

W Subiekcie GT nie jestem nawet w stanie znaleźć pola 'Wspólnicy' pod kategorią Kartoteki

obraz.png.ffd2de316cb4e9b95afebd3ed424c45f.png

 

Dane podmiotu jak poniżej są uzupełnione, więc nie wiem dlaczego wyskakuje błąd

obraz.png.0c8aec5ae1318d2454741d326d41ec63.png

 

Bardzo prosiłbym o pomoc,

Pozdrawiam

Edytowane przez Artur Kwieciński
Link to postu
20 minut temu, Artur Kwieciński napisał:

W Subiekcie GT nie jestem nawet w stanie znaleźć pola 'Wspólnicy' pod kategorią Kartoteki

Tak, jeszcze nie ma w tym miejscu, ale jest furtka, aby dodawać i edytować wspólników i pracowników...

 

21 minut temu, Artur Kwieciński napisał:

Dane podmiotu jak poniżej są uzupełnione, więc nie wiem dlaczego wyskakuje błąd

No podał Pan odpowiedź wcześniej - nie ma uzupełnionych danych wspólnika.

 

21 minut temu, Artur Kwieciński napisał:

Bardzo prosiłbym o pomoc,

Polecam zacząć korzystać z forum, rozwiązanie zostało podane zaledwie kilka wątków wcześniej:

 

Link to postu
Cytat

Tak, jeszcze nie ma w tym miejscu, ale jest furtka, aby dodawać i edytować wspólników i pracowników...

Aby znaleźć tą furtkę należy przejść do Finanse->Dokumenty kasowe->Dodaj wpłateobraz.png.87d955e92b7b0e6be3224564713ba1bc.png

 

Cytat

No podał Pan odpowiedź wcześniej - nie ma uzupełnionych danych wspólnika.

Myślałem analizując ten błąd, że operatorem logicznym jest AND i trzeba poprawić wszystkie trzy pola które zostały wskazane. Jednak wystarczyło poprawić tylko date urodzenia w kategorii wspólnicy

 

Cytat

Polecam zacząć korzystać z forum, rozwiązanie zostało podane zaledwie kilka wątków wcześniej:

W poprzednich wątkach nie było opisane poprawy danych podmiotu. jednak ma Pan racje powinienem kontynuować poprzedni wątek

 

dziękuje za pomoc

Link to postu
4 godziny temu, Artur Kwieciński napisał:
Cytat

Tak, jeszcze nie ma w tym miejscu, ale jest furtka, aby dodawać i edytować wspólników i pracowników...

Aby znaleźć tą furtkę należy przejść do Finanse->Dokumenty kasowe->Dodaj wpłate

Podałem przecież w poprzedniej odpowiedzi link do wątku ze zrzutem ekranu, który pokazywał co należy zrobić ? Dokumenty kasowe to jedna z możliwości, to samo można zrobić w operacjach bankowych i na dokumentach rozrachunkowych w modułach rozrachunkowych.

 

4 godziny temu, Artur Kwieciński napisał:
Cytat

No podał Pan odpowiedź wcześniej - nie ma uzupełnionych danych wspólnika.

Myślałem analizując ten błąd, że operatorem logicznym jest AND i trzeba poprawić wszystkie trzy pola które zostały wskazane. Jednak wystarczyło poprawić tylko date urodzenia w kategorii wspólnicy

Dobrze Pan myślał tylko się Pa do tego nie zastosował - tak, należało uzupełnić wszystkie pola, dane podmiotu były już uzupełnione poprawnie (komunikat jest mylący), należało poprawić dane wspólnika.

 

4 godziny temu, Artur Kwieciński napisał:
Cytat

Polecam zacząć korzystać z forum, rozwiązanie zostało podane zaledwie kilka wątków wcześniej:

W poprzednich wątkach nie było opisane poprawy danych podmiotu.

Nie rozumiem - zamieścił Pan zrzuty ekranu, które pokazywały dane podmiotu, więc założyłem, że potrafi Pan je zmienić.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...