Skocz do zawartości

Konfiguracja wszystkich czynników do rozliczania dobowego wymiaru czasu pracy 7h35m

Polecane posty

Dzień dobry,

 

Niestety nie mogę sobie z tym poradzić.

Które ustawienia poza dobowym wymiarem czasu pracy w kalendarzu trzeba zmienić, aby Gratyfikant "chwycił", że zarówno doba pracownicza ma 7h35m, jak i miesięcznym wymiarem czasu pracy dla pracownika (pełny etat) objętego dobowym wymiarem 7h35m jest wartość 7:35 wymnożona przez liczbę dni pracy?

Obecnie program nalicza mi nadgodziny wynikające z rozbieżności czasu przepracowanego. Co w moim mniemaniu wygląda na to, że rzeczywiście miesięczny wymiar czasu pracy został zmieniony, ale dobowy pozostał jako 8h?

Gdzieś się w tym wszystkim zgubiłem. Chodzi o podmiot leczniczy.

Link to postu

Stworzyłem plan pracy, w którym norma dobowa wynosi 7:35, norma tygodniowa 37:55, dobowy wymiar pracy pełnego etatu 7:35. Zaznaczona opcja "Uwzględniaj wymiar zatrudnienia określony w umowie".

Zastosowałem dla pełnego miesiąca, standardowego czasu pracy bez przekroczeń u danego pracownika z pełnym wymiarem czasu pracy.

 

Przy wyliczaniu wynagrodzenia z automatu program wskazał mi wyliczone nadgodziny wskazując na miesięczny czas pracy (20 dni) wynoszący 151:40, ale w dalszym ciągu obliczając dobę jako 8h, zamiast 7:35.

Może wystarczy, że w jakiś sposób "odświeżę" ustawienia kalendarza/planu pracy? Czy może zapomniałem o jakiejś modyfikacji poza planem pracy?

Link to postu

A może chodzi o przekroczenie normy w grudniu?
W tym roku święto przypada w sobotę i należy się dzień wolny - jeśli nie wprowadzono takiego dnia będą nadgodziny.
 

Wszelkie wymiary niestandardowe (inne niż 8 godzin) program do celów obliczania wypłaty przelicza na wymiary ośmiogodzinne i może właśnie to Pan widzi w programie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...