Skocz do zawartości

zestawienie sprzedazy vat w walucie dokumentu

Polecane posty

Witam,

Czy gdzies w subiekcie nexo pro znajde zestawienie sprzedazy z podzialem na stawki vat ale w walucie orginalnej dokumnetu? Wykorzystuje subiekta jako platforme sprzedazowa na niemcy i potrzebuje takie zestawienie dla ksiegowosci. Sprawdzalem raport sprzedazy vat, raport dokumenty do jpk, sprzedaz wg asortymentu. Moze ktos ma gotowca? bede wdzieczny za informacje.

Link to postu

Gryzie mnie sumienie, że się odezwałem nieproszony, jeszcze podziękowanie dostałem :P

Jak ma Pan jakąś świadomość na temat raportów własnych SQL i struktury bazy NEXO, którą można znaleźć w SDK, to to zapytanie wyciągnie wszystkie pozycje dokumentów sprzedaży (te powiązane z asortymentem) i pokaże je z VAT i wartością z kursem. Może to służyć jako podstawa do zbudowania jakiegoś raportu, jaki Pan potrzebuje:

SELECT
dk.Id [Id]
,dk.NumerWewnetrzny_PelnaSygnatura [Numer]
,a.Nazwa [Asortyment]
,vt.Stawka [VAT]
,pos.Wartosc_NettoPoRabacie*ISNULL(wlk.Kurs,1) [Wartość netto (k)]
,pos.Wartosc_BruttoPoRabacie*ISNULL(wlk.Kurs,1) [Wartość brutto (k)]
FROM ModelDanychContainer.Dokumenty AS dk
INNER JOIN ModelDanychContainer.PozycjeDokumentu AS pos ON pos.Dokument_Id=dk.Id
INNER JOIN ModelDanychContainer.Asortymenty AS a ON a.Id=pos.AsortymentAktualnyId
INNER JOIN ModelDanychContainer.StawkiVat AS vt ON vt.Id=pos.StawkaVatId
LEFT JOIN ModelDanychContainer.Waluty AS wl ON wl.Id=dk.Dokument_Waluta_Id 
LEFT JOIN ModelDanychContainer.KursyWalutyDokumentu AS wlk ON wlk.Id=dk.Dokument_KursWalutyDokumentu_Id 
WHERE dk.[__MdmDiscriminator__] IN ('DokumentDS','DokumentDZ','DokumentKDS','DokumentKDZ','DokumentFW','DokumentKFW')

 

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...