Skocz do zawartości

Blokada widoczności aosrtymentu z innych magazynów

Polecane posty

Panowie, mam dwa magazyny, jeden gdzie jest elektronika, drugi artykuły reklamowe. Chcę ukryć widoczność towaru z magazynu, np pracownik reklama widzi podczas sprzedaży, przeglądania asortymentu, czy wprowadzania faktury zakupu widzi tylko towar przypisany do jego magazynu. Chodzi o ułatwienie pracy, prawonik od reklamy nie sprzedaje ładowarek, więc lepiej żeby ich nie widział, wtedy łatwiej będzie wyszukać asortyment. Jakiś pomysł jak to zrobić? W szoku jestem że wogule jak jestem zalogowany na jednym magayznie to widzę asortyment z drugiego - nie można tego wyłączyć?

Link to postu

Ok, mamy opcje pokaż/ukryj w magazynie w zakładce stany, ale średnio to wygodne bo wprowadzając na stan nowy towar trzeba zaznaczać każdy. A chciałbym żeby będąc zalogowany np magazynie no reklama to asortyment dopisany na tym magazynie widzę tylko na tym magazynie. Da się tak?

Edytowane przez Tomasz Pocheć
Link to postu
6 minut temu, Daniel Kownacki napisał:

Ewentualnie można użyć mechanizmu profilowania i ukryć magazyn dla danego użytkownika:

 

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3106%2csubiekt-nexo-czym-jest-profilowanie-danych.html

 

Proszę wyjaśnić, w jaki sposób pomoże to rozwiązać tytułowy problem?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...