Skocz do zawartości

Jacek Izydorczyk

Partner
 • Liczba zawartości

  5 283
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  61

Ostatnia wygrana Jacek Izydorczyk w dniu 13 Października

Użytkownicy przyznają Jacek Izydorczyk punkty reputacji!

Reputacja

302 Excellent

O Jacek Izydorczyk

 • Tytuł
  serwisant, wdrożeniowiec

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To na pewno nie jest dobry wstęp do konstruktywnej dyskusji, ale do rzeczy... Czy mógłbym Pan rozwinąć? O jakiej dokładnie funkcji Pan pisze? Jak działała wcześniej i jak działa obecnie?
 2. Tak. Nie wiem, co Pan chce przenosić, ale to się raczej nie uda. Można natomiast mieć 2 konta.
 3. Nie, nie przenosi. https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/2156,subiekt-nexo-–-jak-wyswietlic-dokumenty-z-programu-subiekt-gt-po-zmianie-oprogramowania.html
 4. Pod odroczoną formą płatności jest kontrolka, która umożliwia wskazanie konkretnego rachunku bankowego.
 5. Proszę zmienić <<numer dokumentu>> na <<dokument zrodlowy naleznosci>>, wyrzucić <<link do szybkiej platnosci>>, bo to nie zadziała (chyba? - niech mnie ktoś poprawi) i zrobić wydruk w sposób Rozrachunek->Operacje->Drukuj->Wyślij e-mail.
 6. W jaki sposób próbuje Pani wysłać wiadomość? Z poziomu listy dokumentów, czy z poziomu listy rozrachunków? Czy ma Pani również Gestora?
 7. Czy ten czytnik ma standardową konfigurację? Pytam, bo standardowa konfiguracja każdego czytnika wysyła na końcu Enter i nie powinno być takiego problemu. Co prawda nie mam pod ręką czytnika, ale sprawdziłem aplikacją AutoHotkey programując Ctrl+n jako wysłanie kodu kreskowego z enterem: ^n:: Send, 123456{Enter} i wszystko działa prawidłowo. Czy skanując do notatnika kursor przechodzi do nowej linii? Czy w normalnym oknie dokumentu kursor przechodzi z Nazwy do Ilości? Czy w normalnym oknie dokumentu ale w trybie z podglądem (Ctrl+x) pozycje normalnie się dodają?
 8. Jak sam Pan zauważył - tak, wymaga. Moim zdaniem tak. Nie powinno to tak działać. Ponieważ obecnie nie ma osobnych uprawnień do poszczególnych elementów konfiguracji, to zarządzanie flagami powinno być ograniczone uprawnieniem "Konfiguracja systemu".
 9. Tak, należy wykupić upgrade. Nie, wystarczy założyć nowy podmiot.
 10. Będzie dostępna w wersji 1.68 SP1 pod koniec października.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...