Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Pobrałem i zainstalowałem.

Pierwsze wrażenia:

1. Duuuuuuuuużo opcji, inne podejście do transakcji niż u konkurencji.

2. Program wymaga przyzwyczajenia się do obsługi, dobrze że to wersja testowa.

 

Teraz pytanie, może czegoś nie widzę.

1. W aukcjach zakończonych mam sprzedane przedmioty, gdzie znajdę lub zobaczę dane kupującego ? Jest wszystko, i ceny, i daty, linki do aukcji. Czy może dane te pojawią się dla aukcji zakończonych po dacie zainstalowania programu ?

2. Co to za błąd: Błąd -2147217887 (80040E21)

 

Dziękuję

 

Link to postu

1. W aukcjach zakończonych mam sprzedane przedmioty, gdzie znajdę lub zobaczę dane kupującego ? Jest wszystko, i ceny, i daty, linki do aukcji. Czy może dane te pojawią się dla aukcji zakończonych po dacie zainstalowania programu ?

Jeśli jesteś w module Aukcje i chcesz zobaczyć dane kupujących, to będąc na danej aukcji, w dolnej części ekranu masz zakładki. Przejdź do zakładki Klienci - znajdziesz tam wszytkich klientów, którzy kupili coś na tej aukcji. Przejdź do zakładki Transakcje - są tam wszystkie transakcje do tej aukcji. Jeśli chcesz zbiorczo pracować ze transakcjami, to skorzystaj z modułu Transakcje. Dolne zakłaki dają możliwość obejrzenia elementów powiązanych np. wiadomości, transakcji czy komentarzy.

 

2. Co to za błąd: Błąd -2147217887 (80040E21)

Trudno powiedzieć, w jakim kontekście wystąpił ten błąd u Ciebie. Nie jest to czysto Sellowy błąd, a związany z łączeniem z bazą danych. Baza wiedzy Microsoft opisuje 22 różne przypadki wystąpienia błędu z takim kodem i trudno wyczuć, który może pasować do Twojej sytuacji. Jeśli błąd będzie się powtarzał i będziesz mógł opisać sytuację, w jakiej on występuje to poproszę o info.

Link to postu

Witam,

 

Zakładki są jak bnajbardziej, mimo iż wchodzę na sprzedany towar, to zakładki pozostają puste ??

 

Przy rzeczywistej sprzedaży, nie mam teraz pojęcia do kogo wysłać towar ??

 

Oczywiście wersja jest testowa i tylko testowa. Prawdziwa sprzedaż idzie innym kanałem obsługi i tam wszystko jest OK plus zabezpieczenie w dodatkowym programie pocztowym.

 

Na życzenie mogę przesłać zrzuty ekranu.

 

Pozdr

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...