Skocz do zawartości

brak transakcji

Polecane posty

Nie pokazują mi sie żadne przprowadzone transakcjie. Program połaczony jest z subiektem. Przychodzą maile ale nowych ani straych transakcji nie widać.

A aukcje pobrały się poprawnie? Czy masz jakiś błąd w raporcie? Jeśli tak, to jaki jest jego komunikat (przycisk Raport w dolnej części ekranu) i jak wywołujesz synchronizację.

Link to postu

po długiej synchronizacji w oknie programu na stracie pokazał się fragment kodu programu tzn. odpowiadał on co gdzie ma się wyświtlać

 

błąd przy synchronizacji występował tylko przy aukcjach usuniętych przez pracownika allegro

 

Zapisanie aukcji 192235231 nie powiodło się.

Należy podać poprawną kategorię

Należy wybrać kraj, w którym znajduje się sprzedawany produkt

Należy wybrać województwo, w którym znajduje się sprzedawany produkt

Należy podać miejscowość, w której znajduje się sprzedawany produkt

Nalezy podać opis aukcji

 

 

pobrała mi się jedna transakcja z wczoraj ale żadnych poprzednich nie ma (wczoraj było więcej transakcji)

 

 

 

Link to postu

Witaj,

Rozumiem Twój problem.... zainstalowałem SELLO bo starsznie się ucieszyłem, że stworzono tego typu narzędzie i do tego współpracujące z Subiektem.... moja radość trwała krótko... oj bardzo krótko... Mam wrażenie że to wogóle nie działa.... Nic się nie chce ściągnąć.... W raporcie pojawiają się same błedy !!! Jak można coś testować jeśli to wogóle nie chodzi ???? Przy ściąganiu pojawiają się opisy "PODANA KATEGORIA JEST NIEPOPRAWNA" ....i na kilkadziesiąt aukcji nie ściągnęła się żadna  :(

Link to postu

A czy masz pobrane kategorie i parametry z serwisu aukcyjnego? Bez tego żaden program tego typu nie ruszy. Może anulowałeś automatyczne pobieranie tych danych z serwisu aukcyjnego? Tą opcję można wywołać np. poprzez Menu Sello -> Narzędzia -> Synchronizuj parametry z serwisu. Może to wystarczy, żeby udało się pobrać Twoje aukcje?

Link to postu

Może to problem leży w wersji serwera SQL?

 

A czy instalowałeś takie narzędzia jak BackwardCompability? Jest to taka "latka" SQL 2005 instalowana na SQL 2000. Może to jej brak? Nie pamiętam szczegółów gdzie i jak to się instaluje. Wiem, że jest to na pewno w pełnej instalce Sello. Rano dopisze szczegółowe info - może się nadać.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...