Skocz do zawartości

błędy w specyfikacji towarów i nie tylko........

Polecane posty

Zgłaszam takie małe problemy  :)

problemy przy wpisywaniu pozycji do specyfikacji ( Atrybuty specyficzne dla wybranej kategorii )

po wpisaniu odpowiedniego parametru na stronie z aukcją wyświetla się zupełnie inna wartość

np. w kategorii aparaty cyfrowe wpisuje wielkość matrycy w Mpix 6mln. i robie „zapisz szablon” i po ponownym wejściu do tego szablonu jest 12mln, lub już na stronie samej aukcji potrafi zamienić z kolumną  „cena wysyłki”.

Kolejny problem to brak połączenia transakcji z mailem od klienta na 50 odebranych z portalu jedna jest przyporządkowana właściwie a inne wcale. Przydała by się jeszcze funkcja ręcznego kojarzenia konkretnego maila z konkretną aukcją, bardzo często ludki wysyłają z innego konta i wtedy siłą rzeczy samo się nie powiąże.

No i nie znalazłem sposobu w opisie przedmiotu na wstawianie zdjęć już istniejących na serwerze FTP, kombinacja z HTML jest kłopotliwa przynajmniej dla ludzi którzy mało go znają. Super fajnie by było zrobić miejsce gdzie się wyświetlają zdjęcia z odpowiedniej lokalizacji FTP >>klik na konkretne zdjęcie<< i koniec  :).

 

Link to postu

Zgłaszam takie małe problemy  :)

problemy przy wpisywaniu pozycji do specyfikacji ( Atrybuty specyficzne dla wybranej kategorii )

po wpisaniu odpowiedniego parametru na stronie z aukcją wyświetla się zupełnie inna wartość

Niestety w polach edycyjnych, w których można wpisać wartość po przecinku, następuje błędne podwajanie pwpisanej wartości. Przepraszam i obiecuję poprawę tego błędu.

 

Kolejny problem to brak połączenia transakcji z mailem od klienta na 50 odebranych z portalu jedna jest przyporządkowana właściwie a inne wcale.

Aktualnie pracujemy nad usprawnieniem mechanizmu podpiania wiadomości. W kolejnej wersji Sello będzie obsłużonych więcej sytuacji, w których zostanie podpięta wiadomość do konkretnego obiektu. Co do ręcznego podpięcia danej wiadomości to wizja trochę odleglejsza, aczkolwiek jest ona w naszych planach.

 

No i nie znalazłem sposobu w opisie przedmiotu na wstawianie zdjęć już istniejących (...)

Dodamy przycisk wstawiania adresu do zdjęcia z edytora wizualnego.

 

Dzieki za wszystkie sugestię!

Link to postu

No i nie znalazłem sposobu w opisie przedmiotu na wstawianie zdjęć już istniejących (...)

Dodamy przycisk wstawiania adresu do zdjęcia z edytora wizualnego.

Zrobiłam zbyt duży skrót myślowy ;) Chodziło mi o zgłaszane wcześniej opcje dodatkowe do zaawansowanych ustawień zdjęć.

 

Zwykłe dodanie zdjęcia do opisu jest! W edytorze opisu aukcji przedostatni przycisk Wstaw obrazek może posłużyć nie tylko do wysłania zdjęcia na serwer ftp, ale również umieszczenia odnośnika do zdjęcia znajdującego się w sieci. Wystarczy wkleić w oknie Picture, w polu Picture Source adres zdjęcia, np. http://www.allegro.pl/site_images/1/0/common/m-home.gif.

 

Aby zmienić parametry wstawionego obrazu należy zaznaczyć go i ponownie kliknąć na ikonkę Wstaw obrazek.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...