Skocz do zawartości

UWAGA: Lekarstwo na problemy z Wersją kategorii Allegro!

Polecane posty

Witam,

ze względu na zmiany Allegro WebAPI może pojawić się nastęujący błąd przy próbie połącznia z Allegro:

"Serwis aukcyjny zwrócił błąd:

Niepoprawna wersja kategorii lub pol sprzedazy. Prosze sprawdzic lokalne wersje i uaktualnic oprogramowanie"

 

Problem pojawi się przy próbie połączenia z Allegro na konto, które zostało wcześniej dodane do Sello. Nie pojawi się na nowo dodanych kontach.

 

Rozwiązaniem jest podmiana pliku Allegro.dll. Proszę pobrać go z tej lokalizacji: http://www.insert.com.pl/.vdx3djjt/Allegro.zip

i po rozpakowaniu nadpisać w katalogu z programem (standardowo: C:\Program Files\InsERT\Sello\). Podmianę należy wykonać gdy Sello jest zamknięte. Po ponownym uruchomieniu programu należy wejść w okno Zarządzanie kontami i licencjami, dla każdego z aktywnych kont neleży wybrać opcję Dane konta po czym zamknąć okno z danymi konta przyciskiem OK. Dla pewności można wywołać Sprawdź konto. Dla nowododanego konta parametry powinny zapisać się poprawnie.

 

Jednocześnie proszę zwracać uwagę, czy pliki, które Państwo pobierają pochodzą ze strony www.insert.com.pl lub www.sello.pl. Wystawiane przez nas pliki są sprawdzone programem antywirusowym oraz podpisane cyfrowo.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy,

Załoga Sello

 

Link to postu

ale mam problem z komentarzami, mimo że je dostaje to Sello ich nie wykrywa,

co jest?

Mam dwa pytania:

1. Czy pobierasz komentarze poprzez Odbierz z serwisu aukcyjnego? I masz ściągnięte nowe transakcje, a komentarze nie?

2. Czy po powyższym pobraniu na zakładce Komentarze - Wszystkie jak naciśniesz F5 (odśwież) nic się nie zmienia? Jeśli się nie zmienia, to czy ponowne uruchomienie Sello pomaga?

Link to postu

1. tak pobieram komentarze poprzez Odbierz z serwisu aukcyjnego (klikam odbierz/wyślij wszystko) nowe transakcje się ściągają a komentarze nie ;/

to ma miejsce od jakiegoś czasu dokładnie nie wiem - jak policzyłem to różnica po między komentarzami na allegro a komentarzami w Sello wynosi już ponad 20 (po prostu nie dochodzą nowe do Sello ) 

2 po naciśnięciu F5 na zakładce komentarze-wszystkie nic się nie zmienia a ponowne uruchomienie programu nic nie daje

 

 

 

Link to postu

Przeanalizowałam kilka ostatnich dni (po wczytaniu najnowszych danych)

Najciekawsze jest to, że do komentarze otrzymane w ok. godz 22 program kwalifikuje jako otrzymane 4 sierpnia (hmmm wydawało mi się, że dziś 3) :)

Data - data otrzymania

Sello - liczba komentarzy w Sello

Allegro - liczba otrzymanych komentarzy

 

Data;Sello;Allegro

3; 8; 22

2; 8; 31

1; 6; 30

31; 8; 18

30; 3; 8

29; 8; 15

 

W niedzielę wrzucę bazę Sello tam gdzie zawsze :) Może coś pomoże:)

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

o żesz nie ściąga mi z allegro zatrzymuje się na "Brak wiadomości do wysłania"

teraz nie ściągnęło 2 transakcji jutro będzie z 10. Nie połapie się z tym wszystkim ;/. jak mi komentarzy nie ściągało to kij można było z tym żyć ale teraz mi nie dodaje nowych transakcji 

 

  _________________

/=o;;;;;_________/

  )--//\(__)/

//_//

//_// B0om             

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...