Skocz do zawartości

Gdzie jest opcja wystaw aukcje?!?!

Polecane posty

Jest to zrobione celowo, żeby używać jednego (bądź co bądź nie banalnego) mechanizmu wystawiania aukcji. Dostępność tej funkcji w module aukcji była tylko robocza, żeby przyspieszyć testowanie. Mogło to przynieść więcej szkód niż korzyści w przyszłości, np. przy pracy kilku użytkowików, lub zdefiniowanych automatach czasowych. Usunięcie jej ma na celu przyzwyczajenie Was do używania przycisku Wyślij/Odbierz.

Link to postu

Hmmm... Moim zdaniem ta opcja powinna wrocic. To bylo bardzo dobre bo pozwalalo wystawic tylko jedna aukcje. W tej chwili jak mam np 10 aukcji gotowych do wystawienia to zeby wystawic tylko jedna (powiedzmy mam juz przygotowane aukcje/automatycznego wysylania nie ma/ i klient chce cos kupic przez allegro czego aktualnie nie ma na aukcji) to zeby wystawic dla niego aukcej musze odznaczyc wyszystkie gotowe(a moge miec jeszcz 50 nie gotowych), zaznaczyc ta jedna i wyslij/odbierz. Potem musze znowu wszystko przejzec ustawic jako gotowe itp.

 

Jesli upieracie sie przy tym co jest teraz to moze jeszcze wprowadzic jakis posredni stan dla przygotowanych auckji np niegotowa, gotowa, do wyslania. Czasem mam gotowe aukcje ktorych jeszcze nie chce wystawiac i musze miec je zaznaczone jako niegotowe, bo inaczej narazam sie na to ze sie same wystawia.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...