Skocz do zawartości

BETA 6 - Aukcje

Polecane posty

Zadowolona, że Sello w końcu ściąga mi dane (dzięki Inga za pomoc:) ) - postanowiłam po raz kolejny zmierzyć się z wystawianiem aukcji z tego programu - chciałabym w końcu mieć 3 programy w 1 (w tej chwili używam 3 - Asystent do komentarzy - wiem, że poprawki na ukończeniu więc się nie czepiam, Pomocnik aukcji - do wystawiania aukcji oraz Sello do obróbki transakcji i wysyłki).

 

I po raz kolejny nie wiem jak to wszystko "ugryźć" - może twórcy Sello podpowiedzą mi jak w prosty i szybki sposób wystawić codziennie ok. 30 aukcji - tak, żeby nie zajęło mi to więcej niż 5 minut i żeby zminimalizować ryzyko jakiejkolwiek pomyłki :/ 

 

Na początek postanowiłam spróbować od strony szablonów aukcji

Jedną z zakończonych aukcji skopiowałam sobie jako szablon.

 

Poniżej uwagi (błędy):

1. Podstawowy problem to: BRAK MOŻLIWOŚCI PRZYPIĘCIA NA STAŁE PRODUKTU DO SZABLONU - wiąże się to z każdorazowym przypinaniem produktu do szablonu - a tego chciałabym uniknąć - co prawda wystawiając aukcje poza Sello też muszę przyporządkować za każdym razem produkt do aukcji i tu niestety występuje duże prawdopodobieństwo pomyłki - można przecież źle przyporządkować produkt do aukcji. Mi się to już zdarzyło, troszkę neutrali zarobiłam :/ (pominę już fakt, że zmiany symboli w Subiekcie nie aktualizują się w Sello i za każdym razem trzeba pamiętać gdzie są pomyłki - a ja w symbolach mam wpisane wzory/kolory)

 

2. Ustawiłam w szablonie znacznik [Towar::Stan] w polu Ilość - niestety tych danych nie przenosi - pokazuje 1 szt. zamiast 8 (po przyporządkowaniu produktu do szablonu).

 

3. Ciągle domyślnie zaznaczona jest opcja Gotowe do wystawienia - czy nie można tego wyłączyć ??

 

Niestety nadal pozostaje mi wystawianie aukcji przez Pomocnika  :/

 

Skoro twierdzicie, że wystawianie aukcji w Sello jest proste, szybkie i pozwoli na uniknięcie błędów (przypominam, że na dzień dzisiejszy mam 230 aukcji - jutro pewnie będzie więcej i na prawdę potrzebuję sprawnego narzędzia do tego) CZEKAM NA INSTRUKCJĘ - W JAKI SPOSÓB SZYBKO WYSTAWIĆ 30 AUKCJI DZIENNIE

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...