Skocz do zawartości

Wiadomości i transakcje jednocześnie w praktyce - POMOCY

Polecane posty

Witam,

Mam problem... i nie wiem jak to w praktyce przeskoczyć.

Opis zdarzenia....

Przychodzi komunikat o transakcji i jednocześnie mail od klienta informujący o zmianie adresu dostawy.... no więc podświetlam nową transakcję... wchodzę na zakładkę wiadomości.... otwieram wiadomość.... i czytając ją chciałbym wprowadzić zmiany w kartotece klienta zgodnie z czytanym właśnie mailem ale to nie jest możliwe.... ponieważ musze zamknąc ta wiadomość żeby to zmienić... a jak zamkne to nie wiem na co zmienić....

 

Jak to w praktyce rozwiązać ???

Czy jedynymi rozwiązaniami są;

1. Skopiowanie tej wiadomości do pliku np. txt i wprowadzać zmiany w kartotece klienta podgladając otwarty z boku txt?

2. Otwarcie Sello po raz drugi i podglądanie na jednym ekranie wiadomości a na drugim resztę?

 

CZY SĄ INNE ROZWIĄZANIA?

 

Pozdrawiam.....

Link to postu

Moja propozycja co prawda chyba zbyt wygorowana ale wlasnie mi wpadla do glowy.

Jest mail, kliamy prawym i wybieramy zmien adres. Teraz jezeli mail jest powiazany z tranzakcja to jesetsmy proszeni o zaznaczenie po kolei pol(imie, nazwisko itp) i potwierdzenie enterem, gdy bedziemy mieli zaznaczone co trzeba. Jezeli mail nie bedzie przypisany to wczesniej jakas lista z wyborem tranzakcji.

To by bylo fajne, ale starczy tez poprostu prawy klik, zmien adres(wybor tranzakcji lub nie) i male okienko(takie co da sie przesunac zeby widziec maila) z miejscem na przepisanie/przeklejenie danych.

Link to postu

Aktualnie można to zrobić tylko w ten sposób:

Jeśli mail jest podpięty do transakcji (a przeważnie jest lub można go podpiąć) to z modułu wiadomości, gdzie w dolnej części widzimy treść maila, klikamy na link z nazwą transakcji. W otwartym oknie transakcji można już zmienić adres do wysyłki.

 

Oczywiście pomyślimy nad usprawnieniem, ale nie do najbliższej wersji, bo nad nią prace już są praktycznie zakończone. Postaramy się zrobić te usprawnienia do wersji 1.0.2.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...