Skocz do zawartości

Sello 1.0.1 nie synchornizuje sie automtyczynie

Polecane posty

Przyznaję, że w wersji 1.0.1 jest problem z automatycznymi pobieraniami. Nie wiem jeszcze, czy wystąpi on na każdej bazie danych. Na razie polecam ręczne pobieranie i wysyłanie danych.

 

A zawsze mowisz, ze Wy nic nie psujecie :P;D.

Co do jakiejkolwiek synchornizacji to u mnie dziala tylko reczna.

 

PS

e-sfera jesteś mistrzem w wynajdywaniu problemów! Dzięki za zgłasznie ich!

No coz. Taka juz moja natura, ze widze wszelkie niedociagniecia i bledy we wszystkim co wpadnie w moje rece :)

 

A co do bledow to w motoryzacji(np kategoria 18892) nie da sie ustawic drugiego atrybutu(przenaczenie). Jak sie go ustawi to sie aukcje nie chca wysylac.

Link to postu

A co do parametrów sprecyficznych...

kolejna sytuacja, gdy nie mogę powtórzyć Twojego błędu. Właśnie wystwiłam taką aukcje, w której mam:

 

Stan Nowe 

Przeznaczenie samochody ciężarowe

 

w podanej przez Ciebie kategorii. Wystawiłam oczywiście z Sello z aktualnymi kategoriami (bo wczoraj się zmieniły na Allegro). Może w Twoich aukcjach coś jeszcze jest dziwnego, co nie pozwala ich wysłać? Spróbuj proszę taką aukcję sprawdzić poprzez Sprawdź opłaty za tę aukcję.

Link to postu

No wlasnie wczoraj sie nie chciala wystawic. Zaktualizuje jeszcz parametry.

A co do numerku to sie pomylilem, bo mialo byc 18887. Nie przeszedl parametr "samochody osobowe". Klikalem sprawdz oplaty i pisalo wlasnie cos o parametrach.

 

Jezeli to wina paraetrow to macie inny blad ;D... jak widac mimo, ze niby przy starcie sello sie aktualizuja to tak naprawde sie to chyba nie wykonuje.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...