Skocz do zawartości

Aukcje zakończone i wznowione po padzie Allegro

Polecane posty

Witam,

 

Póki co testuję Sello na prywatnym koncie, zanim wdrożę w firmie. Po ostatniej padaczce Allegro pojawiło się kilka problemów:

 

1) aukcje, które zakończyły się w okresie awarii zostały wznowione (przedłużone o 24h) i trwają nadal, natomiast w Sello są w zakończonych. Jak mam je stamtąd przenieść do trwających?

 

2) niektóre z aukcji trwających mają w Sello złą godzinę zakończenia w stosunku do Allegro +1 godzina różnicy. Dlaczego tak jest i jak to poprawić?

 

3) Czy Sell powinno pokazywać otrzymane komentarze? Niestety nie mam wszystkich otrzymanych komentarzy...

 

Poza ww - dlaczego paczek wysłanych/odebranych nie można przeszukiwać po towarze?

 

Może coś przeoczyłem?

Link to postu

witam,

ad.1. problem jest mocno złożony, sytuacja bardzo rzadka, i jeśli ktoś odbierał/wysyłał dane już po zawirowaniach na Allegro to będzie wszystko ok, natomiast wracając do Sello nie da się ich przenieść do trwających, będziemy to analizować

ad.2. być może te aukcje są wystawione na tydzień lub więcej i różnica czasu jest związana, właśnie ze zmianą czasu, która biędzie miała miejsce z soboty na niedzielę

ad.3. Sello pobiera komentarze do aukcji-transkacji, więc jeśli nie ma aukcji, transakcji to nie ma komentarzy tzn. nie zapiszą się, ale generalnie taki problem czy raczej sytuacja w zasadzie występuje tylko na początku pracy z Sello

ad.4. nie wszystko można zrobić od razu - przyjmujemy jako sugestię

Link to postu

witam,

ad.1. problem jest mocno złożony, sytuacja bardzo rzadka

 

No... ostatnio wcale nie taka rzadka  >:(

 

ad.2. być może te aukcje są wystawione na tydzień lub więcej i różnica czasu jest związana, właśnie ze zmianą czasu, która biędzie miała miejsce z soboty na niedzielę

 

Faktycznie! Dzięki za wyjaśnienie - nie pomyślałem.

 

ad.4. nie wszystko można zrobić od razu - przyjmujemy jako sugestię

 

Dzięki - może w najbliższej wersji...?

 

I jeszcze jedna BARDZO WAŻNA sugestia - po F7 nie działa Ctrl+V... Trzeba myszki użyć, albo klawisza od menu kontekstowego. Poprawcie KONIECZNIE!

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...