Skocz do zawartości

Sello 1.1.1 już jest!

Polecane posty

Witajcie,

wypuściliśmy właśnie poprawkę Sello. Ma ona numer 1.1.1 i naprawia najważniejsze problemy występujące w wersji 1.1.0. Można ją pobrać ze strony: http://www.sello.pl/pobierz.html

 

Lista zmian znajduje się na stronie http://www.sello.pl/o_programie/nowosci.html). W skrócie naprawione problemy to:

1. Nieudająca się aktualizacja niektórych baz danych.

2. Błąd przy otwieraniu stron Strefy Sello dla starszych transakcji. Aktualnie otwierane są strony TYLKO dla transakcji utworzonych nie później niż 30 dni temu. Potkreślam, że chodzi o OTWIERANIE nowych stron, nie zaś utrzymywanie już istniejących.

3. "Znikanie" aukcji z zakładki Zakończone.

4. Problem występujący przy pobieraniu transakcji z zaznaczoną opcją Na podstawie zmian w historii. Polegał on na niepobieraniu transakcji z aukcji wieloprzedmiotowych Kup Teraz! przed zakończeniem tych aukcji.

 

Naprawiliśmy też błąd w helpie plegający na braku sufiksu '.html' w adresach do stron tymczasowych (tak będziemy teraz nazywać strony niezaufane).

 

Jeśli niektórzy z Was mieli jakieś problemy z brakiem pól w szczegółach np. transakcji, paczki czy aukcji wersja 1.1.1 robi z tym porządek! :)~

 

Niebawem wprowadzimy też pomoc dla klientów do stron Strefy Sello.

 

Zapraszamy do pobrania nowej wersji!

Link to postu

I znowu mala niedorobka :(

Jak sie kliknie wyslij/odbierz wszystko to nie pyta sie co pobierac tylko pobiera to co jest domyslnie zaznaczone. Jak sie wybierze samo pobieranie z allegro to sie pyta i mozna zaznaczyc ze ma komplet pobrac. W sumie to ma swoje wady i zalety, ale nie o tym mi decydowac ;)

 

PS

Serwerek strefy Wam siada :P. Przed chwila bylo "http_soap_error"  ::)

Link to postu

a jak ta transakcja została rozliczona? Jeśli poprzez zaznaczenie znacznika Transakcja opłacona to w polu Pozostało do zapłaty nadal będzie widniała ta kwota.

 

Transakcje w normalny sposób należy rozliczać wybierając opcję Zarejestruj pełną wpłatę, czy to z okna transakcji, czy z listy transakcji (multiwybór). Służy do tego też skrót ctrl+w.

 

Czy dobrze rozumiem sytuację?

Link to postu

a jak ta transakcja została rozliczona? Jeśli poprzez zaznaczenie znacznika Transakcja opłacona to w polu Pozostało do zapłaty nadal będzie widniała ta kwota.

 

Transakcje w normalny sposób należy rozliczać wybierając opcję Zarejestruj pełną wpłatę, czy to z okna transakcji, czy z listy transakcji (multiwybór). Służy do tego też skrót ctrl+w.

 

Czy dobrze rozumiem sytuację?

 

...Dobrze rozumiesz.... w ten sposób działa....

Dziwi mnie tylko że jak zrobiłem to tak jak napisałeś że jest niewłaściwie to pajawił się znaczek $ że zapłacono a w kolumnie zapłacono pusto

Będę robił tak jak napisałeś... dzięki

 

Link to postu

Pelne pobieranie danych.

Wlasnie skonczyly mi sie aukcje i bylem zmuszony do pelnego pobrania danyc. Musze przyznac, ze w polatanej wersji nie wiele sie zmienilo.

Po pierwsze sello nadal pobiera wszystko co jest na allegro bez sprawdzania czy juz tego nie ma:

odbieranie aukcji 2008-01-12 (So) 22:22 758 Błąd Aleksander

i w dodatku nie wszystko potrafi zapisac:

2008-01-12 22:29:28 Zapisanie aukcji 277921782 nie powiodło się. Nieokreślony błąd. Błąd!

2008-01-12 22:27:31 Zapisanie aukcji 294245474 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:27:30 Zapisanie aukcji 294245432 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:27:30 Zapisanie aukcji 294245381 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:27:29 Zapisanie aukcji 294245311 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:27:28 Zapisanie aukcji 294245258 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:26:32 Zapisanie aukcji 293439711 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:26:07 Zapisanie aukcji 293336213 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:26:06 Zapisanie aukcji 293336163 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:25:56 Zapisanie aukcji 293262680 nie powiodło się. Podana kategoria jest niepoprawna. Błąd!

2008-01-12 22:22:04 Pobieranie danych z konta AutoStrefa na Allegro.pl (Polska)

2008-01-12 22:22:04 Rozpoczęto odbieranie aukcji

 

 

Nadmieniam ze aukcji zakonczylo sie 8 a nie 700pare. Przez to dzieja sie dziwne rzeczy na liscie zakonczonych aukcji(lista sie przesuwa co oznacza ze aukcje sie w srodek dodaja) zaznaczona jest pozycja z konca listy i sello brzeczy i wali dymkiem ze pozycja nie bedzie widoczna na liscie przy aktualnym filtrze(mocno wkurzajace filtrow nie ma).

Przy tej operacji sello jest mocno obciazone i sie przywiesza.

 

Nadal nie zostal poprawiony blad polegajacy na tym ze jak wystawiamy ponownie aukcje. Klikamy w zakladce zakonczone wystaw ponownie, pojawia sie okno z pytaniem na ile dni i ile sztuk(tyle ile bylo czy tylko to co sie nie przedalo) to niewazne co by nie znaznaczyc to i tak wystawia sie tyle ile bylo, a nie tyle ile zostalo.

Link to postu

jeżeli chodzi o pełne pobieranie danych będziemy się jeszcze przyglądać tej sytuacji, więc prosimy o cierpliwość

Jeżeli pojawia się komunikat że pozycja nie będzie widoczna przy aktualnym filtrze to znaczy, że albo jest jakiś filtr na zakładce, albo sama zakładka jest filtrem i wtedy dana aukcja widoczna jest na innej zakładce

Link to postu

Jeżeli pojawia się komunikat że pozycja nie będzie widoczna przy aktualnym filtrze to znaczy, że albo jest jakiś filtr na zakładce, albo sama zakładka jest filtrem i wtedy dana aukcja widoczna jest na innej zakładce

 

Ja wam tylko mowie co sie dzieje. Nie ma zadnych filtrow, mam otwarta zakladke zakonczone, a sello wali seriami komunikatow ze pozycja nie bedzie widoczna i w dodatku ten cholerny dzwiek. Jak pisalem lista przesuwa sie wtedy gdzies do konca i miedzy nia wstawiaja sie wiersze. Wyglada mi na to ze poprostu komunikat sie pojawia, bo nowe pozycje za wyzej na liscie i ich nie widac.

 

a czy ten odbiór następuje na czystej bazie danych czy na już od dłuższego czasu używanej?

 

Baza jest od piwerszej wersji selo(zalozona w momencie zakonczenia wersji beta), wiec ma juz chwilke.

Link to postu

Ja wam tylko mowie co sie dzieje. Nie ma zadnych filtrow, mam otwarta zakladke zakonczone, a sello wali seriami komunikatow ze pozycja nie bedzie widoczna i w dodatku ten cholerny dzwiek. Jak pisalem lista przesuwa sie wtedy gdzies do konca i miedzy nia wstawiaja sie wiersze. Wyglada mi na to ze poprostu komunikat sie pojawia, bo nowe pozycje za wyzej na liscie i ich nie widac.

 

przykład:

jeśli jesteś na zakładce aukcje - zakończone i wszystko się odbiera, to część tych aukcji może być trwających i trafiają one wtedy na zakładke trwające i wtedy pojawia się komunikat o tym że pozycja nie będzie widoczna przy aktualnym filtrze, ponieważ w tym momencie twoim filtrem jest sama zakładka zakończone

Link to postu

FAjnie że jest nowa wersja a ja nie doczekałem sie niestety o co prosze od samego początku Możliwości auromatycznej rezerwacji towaru w Subiekcie gdy ten sprzeda sie na ALLEGRO. To rozwiazanie jest niezbedne dla tych co prowadza sprzedaz rownocześnie na allegro i mają sklep fizyczny.

Oczywiście Rezerwacja Automatyczna do Ustawiania w OPCJACH bo może nie każdy sobie rzyczyć takiej rezerwacji. Chyba że ta Funkcja juz jest w NOWEJ WERSJI A JA NIE WIEM?? PROSZĘ O INFO ???

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...