Skocz do zawartości

Bartosz Rosa

InsERT
 • Liczba zawartości

  23 215
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  226

Ostatnia wygrana Bartosz Rosa w dniu 25 Września

Użytkownicy przyznają Bartosz Rosa punkty reputacji!

Reputacja

1 301 Excellent

9 obserwujących

O Bartosz Rosa

 • Tytuł
  Administrator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Do opóźnienia otwierania kolejnego pobranego pliku. Gdy wszystkie otwierały się jednocześnie to dochodziło do tego, że kolejność drukowania była zupełnie losowa. Teoretycznie podanie tutaj jakiejś wartości może poprawić kolejność. Checkbox natomiast będzie przesyłał kolejny plik dopiero jak bufor drukarki zostanie opróżniony - ale nie zawsze ta funkcja działa poprawnie. Można potestować.
 2. Czy komunikat uniemożliwia zapisanie takiego szablonu? Bo może on być nadmiarowy.
 3. Pomyślimy nad dodaniem autorespondera na słowa kluczowe. Czy oparcie tego mechanizmu o przypisanie do grupy wiadomości będzie ok? Bo taki mechanizm jak automatyczne nadawanie grup po słowach kluczowych jest już dostępne - wystarczyło by dodać generowanie maila na takie zdarzenie.
 4. Zdradzi, ale jutro . Emocji będzie jak na grzybach 🤫.
 5. Obecnie nie ma takiej funkcji. Trzeba albo ustalić zlecenie stałe z kurierem albo zlecić odbiór poprzez np serwis WzA.
 6. Anulowania są dwa. Jedno to status w Allegro (czerwony x), zaś anulowane przez operatora w Sello to stan transakcji - i to wpływa dopiero na usunięcie ZK.
 7. Pole z identyfikatorem cennika hurtowego będzie dodane w 1.40.
 8. Problemem jest to, że w polach Nazwa wpisane jest jedno słowo, a system WzA zakłada, że będą tam dwa słowa oddzielone spacją.
 9. Jeszcze nie miałem okazji się przyjrzeć, będę to robił dziś lub jutro i dam znać czy uda się coś w tym temacie zrobić w najbliższej wersji.
 10. Można w tym celu użyć pól własnych z towaru Subiekta. Trzeba by było tylko przepisać (oczywiście raczej za pomocą skryptu SQL) opis skrócony do jednego z tych pól. Wtedy będzie ono dostępne w Sello i będzie można je wykorzystać i w opisie i w tytule za pomocą odpowiednich tagów [Towar::PWZ::nazwa_pola_wlasnego].
 11. Mamy takie sugestie zapisane, ale obecnie nie jestem w stanie podać terminu realizacji.
 12. Podeślijcie log stworzony podczas drukowania (pobierania etykiety). Kiedyś podobna sytuacja była z ShipXem, gdy zamiast PDFa API zwracało PDFy spakowane ZIPem.
 13. Proszę sprawdzić jeszcze taką ścieżkę: c:\Users\<nazwa użytkownika>\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log\
 14. W treści błędu widzę: Wygląda na to, że maile są wysyłane bez szyfrowania i serwer blokuje takie maile. Proszę się upewnić, że konfiguracja konta pocztowego w Sello w zakresie SMTP jest poprawna i zgodna z tym co podaje dostawca poczty (port, szyfrowanie, autoryzacja).
 15. Za pomocą programu SQL Server Management Studio. https://www.top-password.com/knowledge/change-sql-server-password.html
×
×
 • Dodaj nową pozycję...