Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Bartosz Rosa

InsERT
 • Ilość treści

  19605
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  82

Bartosz Rosa wygrał w ostatnim dniu 17 stycznia

Bartosz Rosa ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

820 Excellent

6 obserwujących

O Bartosz Rosa

 • Ranga
  Administrator

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Najbliższe kilka miesięcy poświęcimy na rozwój w kierunku Allegro oraz Subiektów, bo jest tam sporo do zrobienia. Nie chciałbym zatem obecnie obiecywać czegokolwiek w tym zakresie.
 2. A czy nie jest to kwestia odświeżenia widoku? Klawisz F5.
 3. Podepnie. Chodzi o to, że zniknęła możliwość pobrania transakcji po kliknięciu w maila - bo taka była. Z podpinaniem maili do transakcji to nie ma żadnego związku. Jakie są domyślne ustawienia typu dokumentów w parametrach połączenia z Subiektem? Proszę podesłać zrzut ekranu z ustawień w systemie formatu daty i godziny (Region).
 4. Błąd wskazuje, że wysyłany jest niepoprawny adres e-mail i punkt odbioru odbiorcy. Proszę sprawdzić jak one wyglądają w paczce.
 5. Chodzi o słownik DOSTAWCÓW, nie dostaw. Tam, każdy dostawca w Sello ma powiązanie z operatorami w Allegro, który najwyraźniej tutaj nie jest ustawiony.
 6. Jeśli te dwie transakcje są jeszcze w Sello, prosiłbym o wykonanie poniższego zapytania w programie serwisowym: select * from tr__transaction where tr_CheckoutFormId = '5882b743-392b-11ea-8333-d1f95e797c51' i podesłania na sello@insert.com.pl z linkiem do tego tematu. Czy transakcje pobierane są na jednym stanowisku czy na wielu?
 7. Wykonanie wcześniejszej archiwizacji umożliwi przeskoczenie tego etapu tworzenia kopii zapasowej. Problem z utworzeniem kopii zapasowej bazy danych może zaistnieć np. gdy konto na które Sello loguje się do serwera SQL (domyślnie "sa") nie ma wystarczających uprawnień. Czy serwer SQL był instalowany/aktualizowany ręcznie czy jest to ten instalowany wraz z Sello/Subiektem?
 8. Stare, oznaczają takie pobrane do Sello wersją wcześniejszą niż 1.33. Te niepobrane Sello pobierze już po nowemu. Jeśli to nie sprawi problemu to można również usunąć te stare pobrane np bez formularzy jeszcze i bez paczek - wtedy również Sello pobierze je nowym sposobem. Jeśli to możliwe to tak.
 9. Statystyki z wczoraj mówią, że nowa wersja była już zainstalowana u około 10% użytkowników. Póki co nie mamy zgłoszeń o poważnych problemach. Trzeba być jednak świadomym zmian jakie zaszły i tego, że nowe Sello nie obsłuży starych transakcji do końca - co wiąże się z koniecznością ręcznego ich poprowadzenia, w tym również utworzenia ręcznie paczkomatów jeśli takie są i ewentualnego wpisania numerów przesyłek w Allegro.
 10. Proszę sprawdzić czy w słowniku dostawców jest wybrany poprawnie operator przesyłki Allegro dla DPD.
 11. Jeśli aukcje są wznawiane w serwisie to znikają one na chwilę z ofert dostępnych. Jeśli w tym momencie zostaną pobrane dane o aukcjach trwających to zostaną przeniesione do zakończonych. Ponowne pobranie trwających za chwilę powinno je przywrócić jeśli już w serwisie są ponownie dostępne. A te aukcje skąd są wystawiane? Z Sello czy w inny sposób?
×