Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Bartosz Rosa

InsERT
 • Ilość treści

  18809
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  48

Bartosz Rosa wygrał w ostatnim dniu 13 sierpnia

Bartosz Rosa ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

700 Excellent

1 obserwujący

O Bartosz Rosa

 • Ranga
  Administrator

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A wcześniej tych 403 nie było dla tych ofert? Najlepiej będzie podesłać do nas log z pobrania tych wadliwych ofert + zrzut ekrany z okna zarządzania kontami i licencjami, abyśmy mogli skonfrontować listę kont z tym co jest odbierane. Logowanie można włączyć w programie serwisowym, menu Rejestr, Sello należy wtedy uruchomić jako administrator i pobrać pełne dane wybranej oferty. W folderze Sello \Log będzie plik Allegro-<data>.json, który proszę podesłać na sello@insert.com.pl wraz z linkiem do tego wątku oraz zrzutem ekranu.
 2. au_BidCount jest wypełniana tylko dla licytacji i oznacza liczbę osób biorących udział w licytacji. Proszę spróbować dodać nową aukcję/powielić tą bez specyficznych i (jeśli ma wybraną kategorię) przejść na zakładkę specyficznych i ewentualnie pobrać tam specyficzne, jeśli same się nie pobiorą. Czy tutaj występuje jakiś błąd? Jeśli nie, to można anulować dodawanie aukcji i sprawdzić ponownie, czy uda się pobrać pełne dane i dalej transakcje.
 3. Bartosz Rosa

  Allegro paczkomat

  Nic mi o tym nie wiadomo. Dane dostępowe do ShipX nie powinny mieć nic wspólnego z Allegro, ale być może coś poszło nie tak po drodze.
 4. Bartosz Rosa

  Allegro paczkomat

  A też masz taki problem z łączeniem z API ShipX?
 5. Czy koresponduje Pan z nami mailowo bo nie chcę powielać wątków?
 6. Bartosz Rosa

  Rozliczenia przesyłek Allegro Smart

  Więcej na ten temat: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/allegro-smart-zmiana-sposobu-rozliczania-kosztow-przesylek-inpost-wq3Mxx1vMf2
 7. Bartosz Rosa

  Problem po aktualizacji z formularzami zamówień

  I w tym momencie przy próbie skopiowania dostawy ręcznie w formularzu powinna ona ustawić w transakcji DPD. Podobnie przy przenoszeniu automatycznym formularze będą oznaczane na zielono.
 8. Bartosz Rosa

  Rozliczenia przesyłek Allegro Smart

  Prawdopodobnie w formularzu zwracanym z Allegro będzie koszt dostawy równy 0, więc taki też koszt zostanie wstawiony do transakcji i dalej na dokument. Gdyby coś tutaj nie grało to oczywiście odpowiednie poprawki dodamy.
 9. Bartosz Rosa

  Problem po aktualizacji z formularzami zamówień

  No właśnie nie do końca :). Klient wybrał sposób dostawy o nazwie Przesyłka kurierska pobranie: Natomiast Dostawa DPD w Sello (pomijam że wskazana jest płatna z góry), ale nie ma powiązania z Przesyłką kurierską tylko z Kurierem DPD. To są dwie różne dostawy w Allegro i dlatego Sello nie wie jaką dostawę sellową ma ustawić jeśli klient wybrał Przesyłka kurierska (pobranie). Aby ten typ przesyłki był ustawiany w Sello jako DPD należy go tutaj dodać plusikiem jako inną dostawę Allegro obok Kurier DPD.
 10. Bartosz Rosa

  Sello błąd pobierania parametrów

  Aktualizacje Sello są darmowe, nie ma abonamentu na konkretną wersję, jest tylko abonament na korzystanie z konta Allegro. Jeśli jest aktywny to Sello będzie działać i można spokojnie aktualizować do najnowszej wersji - do czego z resztą gorąco zachęcamy - a obecnie jest to konieczność, ze względu na wyłączenie starego API Allegro.
 11. Która wersja Sello? Podeślij log z pobierania takiej oferty.
 12. Bartosz Rosa

  Problem powiadomienia o niepołączonym towarze

  Jeśli już wszystko jest załatwione, to w samej transakcji należy wybrać aby nie tworzyła ona dokumentu ZK, wtedy przy synchronizacji błąd związany z niepowiązanym towarem nie będzie się pojawiał.
 13. Bartosz Rosa

  Allegro paczkomat

  Prawdopodobnie token ten nie ma włączonej jakiejś usługi związanej z Paczkomatami Allegro Inpost. Najlepiej skontaktować się ze swoim opiekunem ze strony InPostu.
 14. Bartosz Rosa

  Synchronizacja ilości

  Z tego co widzę, to tutaj jest próba wysłania EANu a nie ilości. Zgodnie z tym co opisywaliśmy w informacjach o nowej wersji w 1.31 działają tylko zmiany stanu, ilości oraz kończenie ofert. Pozostałe zmiany będą dostępne w wersji 1.32 - aktualnie nad nimi pracujemy. W tym przypadku trzeba anulować zmiany spod prawego klawisza myszy aby nie generowały błędów przy każdej synchronizacji.
 15. Bartosz Rosa

  Synchronizacja ilości

  Po najechaniu na błąd myszką pojawi się dymek w którym będzie widać kolejne linie błędu.
×