Skocz do zawartości

Bartosz Rosa

InsERT
 • Liczba zawartości

  23 042
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  220

Ostatnia wygrana Bartosz Rosa w dniu 9 Czerwca

Użytkownicy przyznają Bartosz Rosa punkty reputacji!

Reputacja

1 268 Excellent

8 obserwujących

O Bartosz Rosa

 • Tytuł
  Administrator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Chodzi tylko o to aby sprawdzić czy to jest powodem ucinania treści, ale już na etapie tworzenia wiadomości.
 2. Licencja demo (na własne konto) praktycznie nie ma żadnych ograniczeń w stosunku do wersji pełnej (z pominięciem drobiazgów) więc to chyba zbieg okoliczności :). Chyba, że mowa o wersji demonstracyjnej bazy - wybieranej przy jej zakładaniu. Ona w zasadzie nie nadaje się do pracy, synchronizacji itp. Jeśli taka została utworzona (w oknie zarządzania kontami i licencjami jest widoczne konto ins_demo) to aby przystąpić do normalnej pracy z własnym kontem należy założyć nową bazę, tym razem bez danych demo. Nową bazę/podmiot można założyć przy uruchamianiu programu. Jeśli nie będzie widoczna opcja
 3. Niestety nie wiem co mógłbym tutaj podpowiedzieć (dlatego siedzę cicho 😔 ). Żadnych zmian nie było w tym zakresie. Raczej jeśli już to ustawień szukałbym nie w Sello a w programie do drukowania PDFów, z którego Sello korzysta drukując etykiety od kurierów.
 4. W jednej z ostatnich wersji dodaliśmy możliwość wyboru jednostki miar jakie Sello importuje z Subiekta. Być może nastąpiła tutaj jakaś interferencja z ustawieniami. Druga sprawa, że ustawienia te mogą mieć też związek z włączeniem nowego synchronizatora, który początkowo wymuszał synchronizację w sztukach. Proszę na próbę zmienić jednostkę w jednym towarze wedle potrzeb i wywołać synchronizację towarów z modułu TOWARY. Po synchronizacji i ustawionej wartości (podstawowa) w towarze ustawi się jednostka taka jaka jest obecnie w Subiekcie jako podstawowa. J
 5. Jak nie ma? W konfiguracji poczty jest cała sekcja dotycząca adresów serwerów. Proszę podesłać zrzut ekranu z konfiguracji poczty w Sello.
 6. Czy inny program pocztowy typu Outlook, Thunderbird łączą się z tym serwerem poczty? Dokładne dane do łączenia z pocztą powinien dostarczać dostawca poczty.
 7. Tak, ale z logów widzę, że to nie jest ten sam problem - nie jest wynikiem typu sieci, więc tutaj problemu trzeba by szukać gdzie indziej.
 8. Czy u innych osób, które mają ten problem, zabieg ze zmianą typu sieci pomógł? Informację od Was przekazuję do teamu GT, ale to już od nich zależy czy coś będzie zrobione. Czy ustawienie tej sieci na prywatną jest jakimś problemem?
 9. Tak działa aura programisty . Testerzy też często nie mogą powtórzyć problemu gdy stoi nad nimi programista . Powinni dołączać takich do pudełka z programem .
 10. Proszę zajrzeć do tego wątku: Czy to jest ten sam problem? Związany z Subiektem 1.67?
 11. Podejrzewam, że ustawienie czcionki jest zrobione za pomocą skryptu (podobnie jak kolor). Proszę zobaczyć po prawej stronie we właściwości danego elementu i tam skrypt (z reguły BeforePrint), czy w środku nie ma fragmentu odpowiedzialnego za ustawienie czcionki na danym elemencie.
 12. XML to nie bardzo, bo API Allegro wykorzystuje format JSON :). Ale generalnie chodzi o logi synchronizacji, które można wygenerować:
 13. Filtr ten odnosi się do kolumny S (po lewej stronie) i pozwala wyfiltrować oferty, w których były przeprowadzane jakiekolwiek zmiany (dolna zakładka ZMIANY). Jeśli jest tam jakaś zmiana oczekująca bądź nieudana to w tym filtrze można również to wybrać. Natomiast nie ma to bezpośredniego związku z tym czy oferta jest trwająca czy nie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...