Skocz do zawartości

Zdjęcia dodawane do aukcji - MINIATURKA - SZABLONY

Polecane posty

Witam,

W ostatnim czasie aby ułatwić Klientom zakupy u konkretnych Sprzedawców bez klikania w poszczególne aukcje i sprawdzanie który ze Sprzedawców ją wystawił zaczęto stosować następującą praktykę.....

...Sprzedwacy jako pierwsze zdjęcie czyli to, które pojawia się jako miniaturka przy opisie aukcji wrzucają swoje logo.... dzięki temu klient przegladając listę aukcji łatwo odnajduje swojego stałego Sprzedawcę (lub unika tego, z którym nie chce już prowadzić interesów)

 

...Dlatego też mam pytanie czy jest możliwość przy tworzeniu SZABLONÓW umożliwić to aby zdjęcie dodawane w zakładce DODATKOWE/ZDJĘCIA było pobierane na stałe z pliku a nie tylko ze zdjęć które dopasowane są tylko do danego produktu.

 

W praktyce aby korzystać z rozwiązania podanego na wstępie trzeba do każdego produktu dokładać to samo zdjęcie (logo Sprzedawcy) co jest trochę uciążliwe....

Tym bardziej że osoby stosujące takie rozwiązanie z reguły wszystkie zdjęcia pokazane na aukcji ciągną z serwera a do Allegro wysyłają tylko to jedno zdjęcie, które staje się miniaturką przy aukcji....

 

Co o tym myślicie ???

Link to postu

Jak juz jestesmy przy zdjeciach to czy mozecie zrobic tak zeby mozna bylo grafiki na serwer wysylac z poziomu aukcji, a nie szablonu? Kiedys probowalem cos takiego zrobic i sie nie dalo :(

Najfajniej by bylo gdyby mozna bylo zdjecia pobrane z subiekta przeciagnac do tresci aukcji, zmienic w locie ich rozmiar(do subiekta wsadzam 800x600, ale jak daje tylko jedno zdjecie(nie ma galerii) to musze je zmniejszyc na jakies 430px bo szablon mi rozwala :D ) i wyslac na serwer.

Link to postu

A zmieniałeś ustawienia w Parametry wysyłania i odbierania -> Aukcje -> Wysyłanie ??

Ja akurat nie korzystam z tego ale na "chłopski rozum" (o ile ta funkcja działa ;) ) powinno to rozwiązać Twoje problemy.

 

A skoro już jesteśmy przy zdjęciach mi najbardziej brakuje możliwości dodania zdjęcia do opisu towaru (teraz muszę dogrywać ręcznie foty na serwer, opis produktu edytować w innym programie i dopiero wklejać do towaru), brakuje mi też zakładki z kodem html - nie wszystko da się zrobić w edytorze graficznym :(

Link to postu

A zmieniałeś ustawienia w Parametry wysyłania i odbierania -> Aukcje -> Wysyłanie ??

Ja akurat nie korzystam z tego ale na "chłopski rozum" (o ile ta funkcja działa ;) ) powinno to rozwiązać Twoje problemy.

 

A to kogo sie tyczy?

 

A skoro już jesteśmy przy zdjęciach mi najbardziej brakuje możliwości dodania zdjęcia do opisu towaru (teraz muszę dogrywać ręcznie foty na serwer, opis produktu edytować w innym programie i dopiero wklejać do towaru), brakuje mi też zakładki z kodem html - nie wszystko da się zrobić w edytorze graficznym :(

 

No wlasnie o tym samym mowilem :)

A edytor html przeciez jest.

Link to postu

A zmieniałeś ustawienia w Parametry wysyłania i odbierania -> Aukcje -> Wysyłanie ??

Ja akurat nie korzystam z tego ale na "chłopski rozum" (o ile ta funkcja działa ;) ) powinno to rozwiązać Twoje problemy.

 

A to kogo sie tyczy?

Ciebie :) tam możesz zmienić wielkość zdjęcia.

 

A skoro już jesteśmy przy zdjęciach mi najbardziej brakuje możliwości dodania zdjęcia do opisu towaru (teraz muszę dogrywać ręcznie foty na serwer, opis produktu edytować w innym programie i dopiero wklejać do towaru), brakuje mi też zakładki z kodem html - nie wszystko da się zrobić w edytorze graficznym :(

 

No wlasnie o tym samym mowilem :)

A edytor html przeciez jest.

Edytor jest, ale przy szablonach aukcji a nie przy opisie produktu (w towarze).

Link to postu

Ciebie :) tam możesz zmienić wielkość zdjęcia.

 

Ale ja mam na mysli zmiane po przeciagnieciu do szablonu na inny rozmiar. Np 800x600 dla allegro jest ok, ale jak mam tylko jedna fotke to musi byc znacznie mniejsza, bo inaczej sie szablon rozwala.

 

Edytor jest, ale przy szablonach aukcji a nie przy opisie produktu (w towarze).

 

To racja ze by sie przydal.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...