Skocz do zawartości

Aukcje wieloprzedmiotowe

Polecane posty

Witam,

Nie używam sello ani subiekta, ale więc nie mam tego jak sprawdzić, stąd zadam pytanie tutaj.

 

Jak wygląda sprawa przy aukcjach wieloprzedmiotowych

np.

sprzedaję puzzle

 

aukcja: 82 wzory do wyboru (towar sprzedawany: puzzle 1000 el)

w magazynie każdy z puzzli stanowi oddzielną pozycję (muszę znać stany magazynowe każdego ze wzorów)

po licytacji klient za pomocą statusu wskazuje mi wzór, ktory sobie życzy do wysyłki (to teoria, w praktyce często informację o wzorze dostaję dopiero w treści przelewu, albo jeszcze później, jak się upomnę...)

 

jak to jest rozwiązane? (czy jest rozwiązane) - chodzi mi o zdejmowanie ze stanów?

 

Link to postu

powiązanie towarów Sello i SubiektaGT jest jeden do jednego, w związku z czym należałoby utworzyć w SubiekcieGT kartoteki wszystkich wzorów, udostępnić je dla Sello i wystawić aukcje, po sprzedaży i wystawieniu (z Sello) dokumentów stan towarów w Subiekcie się zmniejszy

drugie rozwiązanie to kartoteki w SubiekcieGT wszystkich wzorów (ze stanami), wystawienie w Sello aukcji, sprzedaż (i wtedy jak już wiemy jaki wzór), to ręcznie wystawiamy dokument w SubiekcieGT

Link to postu

Ale pytanie tyczy sie aukcji wieloprzedmiotowej.

 

No wlasnie i to by sie przydalo wprowadzic w strefie.

Czyli tak: jezeli wystawiamy akcje na ktorej jest wiecej niz 1 przedmiot mamy mozliwosc przypisania do niej kliku towarow i dodania tym towarom ludzkiego opisu(nie nazwa magazynowa!!). Wtedy po wygranej auckji klient wybiera w strefie, ktory konkretnie go przemiot interesuje i po sprawie. My pobieramy dane ze strefy i aktualizuje nam sie tranzakcja o odpowiedni towar.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...