Skocz do zawartości

kłopocik z grupami towarowymi

Polecane posty

witam

SELLO po zintegrowaniu z sGT przurzuca wszystkie grupy towarowe - jednak usunięcie grupy w sGT nie usuwa tej grupy w SELLO. To jeszcze mogę sobie wytłumaczyć. Nie rozumiem jednak dlaczego np. wystawiajac aukcję z szablonu przypisuję ją do towaru (szablonu niestety nie mogę przypisać a to ułatwiłoby znacznie pracę) by jednak to zrobić mając kilka tysiecy produktów filtruję jąprzez grupy a tu ci checa - grupy nie są poustawiane alfabetycznie lecz choatycznie - sądzę że nie jest to mój błąd - w administracji/grupy towarów jest ok ale tak na wszelki wypadek prosze o sprawdzenie czy tak faktycznie jest i jak to można naprawić

pozdr

Link to postu

Nie rozumiem jednak dlaczego np. wystawiajac aukcję z szablonu przypisuję ją do towaru (szablonu niestety nie mogę przypisać a to ułatwiłoby znacznie pracę)

w towarze na zakładce Serwisy, w dolnej części okna można przypisać taki szablon (szczegóły pod klawiszem F1)

 

by jednak to zrobić mając kilka tysiecy produktów filtruję jąprzez grupy a tu ci checa - grupy nie są poustawiane alfabetycznie lecz choatycznie - sądzę że nie jest to mój błąd - w administracji/grupy towarów jest ok ale tak na wszelki wypadek prosze o sprawdzenie czy tak faktycznie jest i jak to można naprawić

mamy już takie zgłoszenie, będziemy nad tym pracować

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

ta funkcja nic mi nie daje gdyż musze przypisac szablon do towaru 1 konkretnego.

Przyominam sytuację, ze na jednej aukcji wystawiam kilka towarów wygodniejsza więc jest funkcja gdy w szablonie mog e przypisać towar a nie na odwórt. Po rugie jest to dla mnie nie zrozumiałe i i...rozwiazanie, że nie mogę na stałe przypisać zdjęcia do szablonu - tym samym zamiast wystawic 50 akcji w 1 minutę musze na to poświęcić 50 minut tak by każdemu szablonowi ręcznie podac zdjęcie w momencie gdy wystawiam aukcje - chyba, że coś można z tym zrobić  poza przypisaniem zdjęć do towaru z sgt - bo z tamtą może ściągnać

Link to postu

Wydaje mi sie ze chyba o tym gdzies pisalem.

Tez uwazam ze powinna byc mozliwosc wystawienia automatycznie aukcji z szablonu bez przypisanego towaru.

W tej chwili zeby miec miniaturke trzeba wystawic towar(jakikolwiek) na aukcji z szablonu, dodac sobie miniaturke jezeli nie ma tej w towarze, ktora chcemy, usunac towar i mozna wystawiac aukcje. To jest bardzo czasochlonne i latwo sie pomylic np miec na aukcji zle zdjecie albo podpiety zly towar.

Link to postu
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...