Skocz do zawartości

szablony i aukcje w wielu kategoriach

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Założenia:

 

-wystawiam aukcje w 30 kategoriach

-na rożnych aukcjach są rożne ilości sztuk np. 1, 3, 5, 20 (oszczędność na oplątach)

 

Czy mi się wydaje czy będę potrzebował 30x20 = 600 szablonów? :D do tego cześć na aukcjach cześć w sklepie allegro... no i robi się 1000 :) jeszcze dziele sobie aukcje w zależności na wagę (do 1 kg, 1-2 kg, 5-10, 10-30 kg) żeby mieć odpowiednie ceny za wysyłkę to ile szablonów wychodzi? 4000 ??  >:(

 

Jak mam to wystawić? :D   chyba nie jestem jakimś odosobnionym przypadkiem...

Link to postu

nie wygląda to aż tak strasznie jak piszesz, ale faktycznie może być z tym trochę pracy

mamy w planach operacje grupowe (tzn. żeby zbiorczo zmienić opłaty za transport, kategorię lub liczbę sztuk), które mogłyby w tym przypadku pomóc, ale założenie jest takie, że te zmiany o których pisałem, byłyby robione już na przygotowanych aukcjach, zatem przed wystawieniem należałoby je zmienić

jeśli możesz, masz jakiś pomysł, jak usprawnić taką operację to proszę napisz, każda sugestia się przyda w pracach nad tym rozwiązaniem

Link to postu

trochę to niespójnie logicznie by było, ale można by kategorie i ilość ustawiać w Towarze, ale skoro cenę ustawia się w Towarze (co jest oczywiste) to czemu nie ilość? Wiec byłbym za tym żeby ilość była w Towarze.

 

Jeśli kategorie bardzo Wam nie pasują w towarze to na liście aukcji gotowych do wystawienia powinny być z boku (nie jako filtr) kategorie (wzięte z Słowniki> Grupy towarów) i one by były przyporządkowywane do kategorii allegrowych. Jeśli łatwo między nimi można by było kopiować szablony to możnaby zrobić każda kombinację ilości, ceny wysyłki i kategorii allegrowej.

 

Może inni sprzedawcy chcieliby mieć inne podziały (przy większej ilości zagęszczenie kombinacji wzrasta....i już nie jest tak łatwo - zdaję sobie z tego sprawę) ale szczerze mówiąc nie przychodzą mi do głowy inne możliwości podziałów.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...