Skocz do zawartości

Kwestja "archiwizacji"

Polecane posty

Witam userow sello...

mam male pytanko... w jaki sposob "archizujacie" stare transakcje powiedzmy z przed 2 miesiecy?? u mnie w jednej z firm transakcji jest juz kilkanascie tys. i pojawia sie problem wyszukiwania itp itd... tym uciazliwszy ze praca odbywa sie zdalnie...

 

wiadomosci stare poprostu wykasowałem... a co z tranakcjami?? jakies pomysły/ sygestje zwiazane ze "schowaniem" starych tematow??

Link to postu

Hmmmm... a moze by zrobic w Sello powiedzmy roczna (czas konfigurowalny) archwizacje, tak zeby np mozna bylo zamknac sobie rok i zapomniec o starych tranzakcjach. Nie wiem jak to rozwiazac, ale moze jakas "podbaza" zeby mozna bylo wrocic do tranzkacji z poprzedniego okresu. Nie wiem czy to wykonalne fizycznie (mam na mysli architekture sello), ale powiedzmy po roku tworzymy nowy podmiot archiwum, przenosimy tam wszystko, nasze sello jest z czysta baza danych, ale jak chcemy wrocic do czegos to sello potrafilo by sie polaczyc z archwialna baza danych i z tamtad pobrac dane.

Link to postu

Wlasnie dlatego archiwizacja powinna byc konfigurowalna.

Pytasz sie po co wracac. Misiac to malo... moze byc potrzeba zajzenia do tranzakcji ze wzgledu na przyklad na wymiane/reklamacje/zwrot itp.

Najfajniej by byo gdyby sello wywalalo do archiwum pojedyncze tranzakcje(+maile+paczki do nich itp) gdy data ich powstania jest wieksza niz zadeklarowana wartosc.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...