Skocz do zawartości

Automatyczne wystawianie aukcji o podanej dacie

Polecane posty

Przepraszam jesli taki watek był, ale nie znalazłem.

 

Dopiero dzisiaj zainteresowałem się planowym rozpoczynaniem aukcji. Byłem wręcz przekonany że działa to tak:

 

zaznaczam grupe aukcji, wybieram z menu Ustaw datę wystawienia, wpisuje co trzeba. sello sobie działa i gdy nadchodzi ustawiona data/godzina, zmienia status aukcji na Gotowa do wystawienia i wywołuje procedure wysyłania danych do serwisu aukcyjnego. w ten sposob o danej godzinie danego dnia aukcje zostaną wystawione - czyli super. moznaby sobie tak poukladac w wolnym czasie harmonogram na pol roku i sie tym nie przejmowac.

 

Jakie było moje zdziwienie gdy uswiadomilem sobie ze aukcje są wysyłane na serwer odrazu i wystawiane planowo przez allegro - oczywiscie za opłatą.

 

Na 100% każdy z użytkowników wolałby żeby Sello planowo wystawiało samo aukcje nie pobierając za to opłaty przecierz, niż 5 gr od aukcji dla allegro za to że leżą one na serwerze i czekają na odpalenie.

 

Moim zdaniem to funkcjonalność która musi koniecznie być w Sello.

Link to postu

super, pod warunkiem że tego dnia o tej godzinie Sello będzie uruchomione ;)

 

wychodze z założenia że z tej opcji korzystają ci ktorzy mają odpalone sello ciągle na serwerze, jak np. ja.

 

ogolnie uzywanie sello w sposob taki zeby odpalac tylko w czasie pracy jest dla mnie nieco nielogiczny, niewygodny. wiele opcji nie ma wówczas zastosowania i automatyzacja, która jakby nie patrzec jest jednym z głównych zastosowan sello, jest niewykorzystywana.

Link to postu

a tam a tam... Zrozumcie, że naraz się nie da 20 najpilniejszych rzeczy zrobić... Zrobimy jedną, potem drugą, potem trzecią i na końcu 20stą. Do tego należy doliczyć także problemy użytkowników, którzy piszą to na forum, to mejlowo, które musimy rozwiązywać na bieżąco. Dla  jednej osoby to jest pilne, dla drugiej co innego. Musiało by być tylu programistów co ludzi i problemów żeby każdy był natychmiast obsługiwany i rozwiązywany był jego problem. Mamy to zapisane i kiedy przyjdzie na to czas, będzie zrobione.

Ale to dobrze, że walczycie ;), tylko nie piszcie,że nam się nie chce, albo że nie słyszymy, bo nie o to tutaj chodzi a miłe do czytania to to nie zawsze jest.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...