Skocz do zawartości

w trwających aukcjach są aukcje zakończone

Polecane posty

Witam

W trwających aukcjach mam aukcje zakończone które zakończyły się w październiku, nie mogę ich nawet usunąc ponieważ była sprzedaż. Jak wyeliminować ten problem

co jest ustawione w parametrach wysyłania i odbierania?

 

Czy da się wyzerować sello (wszystkie aukcje, widomości itd), tak aby zacząc pracę od początku?

należałoby założyć nową bazę danych

Link to postu

Witam

W trwających aukcjach mam aukcje zakończone które zakończyły się w październiku, nie mogę ich nawet usunąc ponieważ była sprzedaż. Jak wyeliminować ten problem

co jest ustawione w parametrach wysyłania i odbierania?

 

ustawienia ogolne sa takie: ze nic automatycznie nie jest synchronizowane

 

a przy aukcjach:

synchronizacja kategorii i parametrów ustawione jest przy pierwszym połaczeniu

odbieranie:

jest wszystko zaznaczone oprócz:

- "tylko na podstawie zmian w historii"

- "tylko ostatnie 25"

Przy ręcznym wysyłaniu jest wszystko odznaczone

Link to postu

proszę odznaczyć tylko dla niekompletnych aukcji i spróbować, jeśli się nie uda tego wykonać to w pomocy F1 proszę wpisać w wyszukaj osql - wybrać drugi temat i skorzystać z 1 przykładu

 

Odznaczyłem i próbuje ściągnąc na bieżąco aukcje ale robi mi to dość długo i wyswtietlil mi tez bledy przy aukcjach

"Zapisanie aukcji 559336787 nie powiodło się.

Należy wybrać co najmniej jedną opcję transportu"

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...