Skocz do zawartości

CO JEST POTRZEBNE ZEBY SELLO DZIALALO NA SERWERZE

Polecane posty

Prosze o podpowiedz ,co jest potrzebne zeby sello z subiektem dzialalo na serwerze windows czy cos tam... ;D

Nie jestem obeznany w tym temacie ,ale zalezalo by mi zebym mial dojscie do sello i subiekta z dowolnego miejsca na "ZIEMI" gdzie jest interner,

Korzystajac z mozliwosci Sello i zapalu kupujacych co robia zakupy przez 24h na dobe, nie mam mozliwosci miec zawsze wlaczonego kompa z sello ,a chcial bym zeby kupujacy byli na bierzaco informowani o zakonczonej transkcji jestem na etapie wdrazania emszmalu co by jeszcze bardziej zautomatyzowalo sprzedaz.

-jaki serwer

-jak to zrobic

-co jest juz uzywane i polecane

-czy sello bedzie chodzilo a ja moge na laptobie ksiegowac wplaty lub przygotowywac paczki

 

Link to postu

należy tu pamiętać o jednej najważniejszej zasadzie, tzn aby pracować na jednej bazie danych

co do konfiguracji samego Sello to proszę poszukać na forum 'praca w sieci' jest kilka wątków wyjaśniających właściwie wszystko (a że temat jest na 'tapecie' to załączam link http://forum.sello.pl/index.php?topic=1435.msg9318;topicseen#msg9318)

co do samego konfiguracji połączenia, to jeden z użytkowników opisywał konfigurację pracy - http://forum.sello.pl/index.php?topic=913.15

Link to postu

Nie jestem obeznany w tym temacie ,ale zalezalo by mi zebym mial dojscie do sello i subiekta z dowolnego miejsca na "ZIEMI" gdzie jest interner,

 

jeśli chcesz łączyć się zdalnie laptopem w domu a serwer subiekta i sello jest w innym miejscu w firmie - rozejrzyj się za rozwiązaniami VPN - pozwalają one połączyć dwa komputery lub dwie sieci w lokalną sieć przez internet. cała reszta to pikuś. jak chcesz pełniejszej odpowiedzi - dzwoń na skype - adres majstruj.pl. Jedna uwaga - na neostradach 2048/256 działa za...biście wolno.

jeśli chcesz łączyć się w firmie, nie w domu, czyli dwa komputery będą działać połączone kablem lub siecią bezprzewodową, znajdziesz tu na forum dokładne opisy.

 

Komputer, na którym masz bazę sello musi być ciągle włączony, żeby inny komputer mógł z niej skorzystać. Więc równie dobrze możesz zostawiać włączone sello w pracy żeby chodziło sobie (z czym w sumie jest problem bo czasem wyrzuca program).

VPN bez naprawdę dobrego łącza kuleje. i to strasznie.

 

M

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...