Skocz do zawartości

Dwa sello - dwa magazyny?

Polecane posty

 

Powiedz do czego chcesz to wykorzystac??

 

Mam magazyn z którego realizowane są wysyłki więc dokumenty wystawiane do transakcji allegro wywołują skutek magazynowy właśnie z tego magazynu, ale mam też sklep i niektóre przedmioty pojedyncze są tylko w sklepie. Chciałem wiec założyć drugie konto na allegro i powiązać je ze sklepem aby wystawiony dokument wywoływał skutek magazynowy właśnie w sklepie.

 

 

Link to postu

Ehhhh... tez kiedys chcialem cos takiego zrooic, ale w latwiejszej formie.

Myslalem zeby na jednym koncie wystawiac towary z 2 magazynow subiektowych i w zaleznosci od tego, na ktorym magazynie byl towar to z tamtego magazynu zdejmowac i wystawiac paragon.

 

Niestety nie ma szans. Jak chcesz na 2 kontach to jedyna szansa dla Ciebie to odpalanie 2 Sello rownoczesnie, z czego jedno bedzie podlaczone do jednego magazynu, a drugie do drugiego. Jedyna wada tego rozwiazania jest taka, ze jesli to ten sam asortyment, to nie da sie zgrupowac kientowi transakcji z 2 kont oraz wszystko trzeba bedzie robic 2 razy (pakowanie itp).

Link to postu

wszystko jest do zrobienia. pozostają tylko technikalia.

 

można zrobić tak jak pisał e-strefa - 2 sello, 2 magazyny subiekt. prościej się nie da.

 

można zrobić 1 sello, 1 magazyn subiekt - rzeczy z magazynu sklepu umieścić na jakichś zasadach w magazynie aukcyjnym. wszystko zależy od ilości tych przedmiotów.

 

jeśli jest tych aukcji sklepowych i niesklepowych bardzo dużo i są one odpowiednio dochodowe, robisz magazyn automatyczny dla sello, który będzie sam pobierał towar z właściwych magazynów i wystawiał dokumenty. ale do tego potrzebny jest programista.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...