Skocz do zawartości

wydruk na drukarce OKI 321

Polecane posty

nie wiem. ale spróbuj ustawić np w excelu albo w wordzie jakikolwiek wydruk, podać rozmiary papiaru odpowiednie - idę o zakład, że drukarka przy super skonfigurowanym wydruku który musi wyjść dobrze będzie sprawiać problemy i nie będzie za każdym razem drukować tak samo. ładych kilka godzin straciłem dawno temu na konfigurację 321 i 3320.

http://www.allegro.pl/item598772453_drukarka_oki_380_do_nadrukow_na_poctowych_drukach.html

Link to postu
a w ogóle te grube druki przejdą przez drukarkę? z tego co pamiętam (a robiłem dość dawno doświadczenia tego typu) to do druków paczek nadawały się tylko drukarki z płaskim wejściem / wyjściem papieru, nie zaginające papieru na rolce. inaczej niesamowite cyrki wychodziły z wydrukami

 

nie wiem. ale spróbuj ustawić np w excelu albo w wordzie jakikolwiek wydruk, podać rozmiary papiaru odpowiednie - idę o zakład, że drukarka przy super skonfigurowanym wydruku który musi wyjść dobrze będzie sprawiać problemy i nie będzie za każdym razem drukować tak samo. ładych kilka godzin straciłem dawno temu na konfigurację 321 i 3320.

 

BZDURA!!! kompletna bzdura!!

Trzeba trochę nad tym posiedzieć ale jeżeli ma sie cierpliwość to można to elegancko ustawić.

Ja kupiłem epsona za 70zł i drukuje elegancko można robić wiele prob w końcu druczki są za darmo!

 

Powiedz mi jaki masz z tym problem i czy stosowałeś się do instrukcji:

http://forum.sello.pl/index.php?topic=1593.0

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...