Skocz do zawartości

Kilka pytań początkującego :)

Polecane posty

Witam,

dopiero zaczynam pracę z Sello i mam kilka pytań - jeśli są one wtórne (a pewnie są  ;)) to proszę choć o linki do podobnych tematów na forum - sam jakoś nie mogę wyszukać czegoś.

1. Wgrałem zdjęcia towarów na moje konto na photobucket.com - czy można dodać jakoś link do zdjęcia towaru tak by potem w szablonie wyświetlało się ono w miejsce [Towar::Zdjęcie1]?

2. Czy można w prosty sposób pozbyć się całej plejady znaczników, które wklejają się wraz z opisem towaru w miejsce [Towar::Opis]? Chciałbym by po prostu wklejał się sam tekst i był formatowany za pomocą stylów z szablonu - a tak szablon swoje, a opis swoje  :-\

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Adam

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

1. Wgrałem zdjęcia towarów na moje konto na photobucket.com - czy można dodać jakoś link do zdjęcia towaru tak by potem w szablonie wyświetlało się ono w miejsce [Towar::Zdjęcie1]?

tagi są pobierane z towaru, więc takiej operacji nie da się wykonać

 

2. Czy można w prosty sposób pozbyć się całej plejady znaczników, które wklejają się wraz z opisem towaru w miejsce [Towar::Opis]? Chciałbym by po prostu wklejał się sam tekst i był formatowany za pomocą stylów z szablonu - a tak szablon swoje, a opis swoje  :-\

na razie niestety nie - ale mamy to w sugestiach

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...