Skocz do zawartości

Serwer SQL nie może przeprowadzić archiwizacji

Polecane posty

Witam

 

Podczas archiwizacji w Sello wyskakuje taki błąd:

- serwer ... nie mógł przeprowadzić archiwizacji

 

57277812.th.jpg

 

 

- problem taki pojawił się po zainstalowaniu programu Optima firmy Comarch w wersji demo. Podczas instalacji Optimy instalator wykrył serwer SQL i wyświetlił pytanie czy zainstalować serwer firmy Comarch (czy jakoś tak), wybrałem NIE. Instalacja Optimy przebiegła poprawnie. Po uruchomieniu Optimy wyświetliły mi się okna do wpisania nazwy serwera oraz hasła. Wpisywałem serwer i hasło: demo, admin itp. ale nie mogłem się połączyć bo takich baz nie było.

 

Odpuściłem sobie uruchomienie Optimy

 

Po tych zabiegach chciałem zrobić Archiwizację Sello i wyskoczył w/w błąd.

 

Chcę zrobić archiwizację aby przejść bezpiecznie:) na Sello 1.3.6

 

 

Pomocy, co mam teraz zrobić

Link to postu

Windows XP Prof.

 

 

Wczoraj pomyślałem sobie że można by zrobić kopie bazy SQL przez "SQL Server Management Studio Express"

- zainstalować Sello z SQL  na innym kompie

- przywrócić kopie SQL na nowym kompie, nowej bazie INSERT za pomocą "SQL Server Management Studio Express" i zobaczyć czy działa.

 

Jeśli zadziała to:

- usunąć całkowicie Sello i server SQL z komputera firmowego

- zainstalować Nowe Sello 1.3.6 z serverem SQL i przywrócić starą kopie za pomocą "SQL Server Management Studio Express"

 

 

Może dziś będę miał czas to spróbuję, dam znać jeśli pomoże.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...