Skocz do zawartości

Sello 1.3.6 - problem z Paragonami

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem z wersją 1.3.6. Do tej pory korzystałem z wersji 1.3.0 i - poza opcjami wysyłki - było OK.

 

Dzisiaj odinstalowałem dotychczasową wersję i zainstalowałem 1.3.6. Instalacja przebiegła bez problemów.

 

Po uruchomieniu programu wszystko wyglądało OK. Jednak nie działa drukowanie paragonów.  >:(  Mam zainstalowany program Subiekt GT, ale paragony drukowałem z Sello, bo tak jest znacznie szybciej i wygodniej - klikałem na opcję "Utwórz dokument końcowy", po czym otwierało się okno drukowania paragonu. Teraz po wybraniu tej opcji nic się nie dzieje...

 

Ustawienia w Administracja / Zewnętrzny system sprzedaży mam dokładnie takie same, jak wcześniej. Kiedy testuje połączenie z Subiektem GT przebiega ono pomyślnie - pojawia się komunikat "Parametry połączenia prawidłowe".

 

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Proszę o odpowiedź - korzystanie z Sello bez możliwości wystawiania paragonów staje się bezcelowe...

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Link to postu

Rórnież mam problem z paragonami po wgraniu nowej wersji sello(wer 1.3.6 + Sgt 1.16).

Aukcje były wystawiane z sello i są powiązane z towarami. połączenie sprawdzone - jest ok.

W moim przypadku problem zaczyna się już przy wystawianiu dokumentów początkowych - nie chce ich wystawić i generyje błąd w rejestrze "Błąd przy tworzeniu/aktualizacji dokumentu do transakcji Grupa transakcji: nieznany błąd"

 

 

Link to postu

Czekałem na reakcję kogoś z Moderatorów/Adminów Sello od kilku dni. Niestety nikt nie zareagował na moje pytanie...

 

W końcu doszedłem do rozwiązania problemu sam - Sello w wersji 1.3.6. nie działa prawidłowo z Subiektem GT w wersji 1.16 i 1.17. Dopiero wersja 1.18 wspiera dokumenty końcowe z Sello 1.3.6.

 

Zaktualizuj Subiekta GT do 1.18 i dokumenty końcowe będą się drukowały.

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...