Skocz do zawartości

Zakup bezproblemowej drukarki igłowej i termotransferowej ?

Polecane posty

Witam

 

Jak w temacie. Proszę bardziej doświadczonych kolegów o poradę jaką drukarkę igłową wybrać, do której są gotowe wzorce wydruków i tak żeby nie podawała więcej papieru niż na jedną etykietę (miałem tak w OKI, nie pamiętam jakiej).

 

Chciałbym jeszcze jakąś drukarkę do drukowania nalepek na koperty, jak to wychodzi w dłuższym użytkowaniu (zakup rolek samoprzylepnych).

Link to postu

Iglowka to Epson LQ-680. Fantastyczna drukareczka z plaskim lozem. Podejzewam ze gdyby nie technologia (igly i tasma) to by na blasze nawet drukowala  ;D.

Mam ja juz z dobre 2 lata i zadnych problemow.

 

Jezeli chodzi o drukarke do etykiet to nie moge sie zabardzo wypowiedziec, bo nie mam, ale jak robilem male rozeznanie, to napewno odpada Dymo, bo etykiety sa cholrenie drogie do tego przybytku. Z drugiej strony Zebra - tanie etykiety, ale drukarka sama w sobie ma niezla cenke.

 

Z drukrka do etykiet to ja chyba poczekam na Sello jak da sie drukowac etykiety pojedynczo, podczas tworzenia paczki. W tej chwili to wychodzi na jedno czy dedykowana drukrka do etykiet, czy tez arkusz A4 do lasera :)

 

Link to postu

Dzięki za odpowiedź. Patrzyłem tą LQ-680 ale cena ponad 2tys to trochę za dużo jak na taki sprzęt. Poza tym szukam czegoś mniejszego bo ta jest strasznie wielka, a ma mi ona tylko służyć do drukowania na drukach pocztowych.

 

Jesteś pewny że podałeś mi dobrą nazwę tej drukarki bo kiedyś widziałem jak chyba polecałeś też jakiegoś Epsona ale tak za około 700zł kosztowała na allegro.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...