Skocz do zawartości

IMAP zamiast POP3

Polecane posty

Protokol POP jest na tyle ulomny ze nie pozwala w sumie na nic tylko na sciagniecie maila i tyle.Nie da sie sciagnac struktury katalogow z serwera,mozna jedynie recznie poustawiac w programie pocztowym i filtrowac.Ja to sie dziwie ze od poczatku Sello ktore jest przeznaczone do pracy wielostanowiskowej w sieci + darmowa baza danych z ograniczeniami ktos wpadl na pomysl zeby wszczepic POPa do obslugi maili kiedy IMAP zostal stworzony do takiej wlasnie pracy.

Link to postu

Zamiast trownic wasze ograniczone zasoby ludzkie :) na przygotowywanie jakiejs protezy to moze niech bedzie jak jest a zrobcie to za ilestam wersji ale tak jak powinno byc.Ograniczen POPa nie da sie ominac zadnym rodzajem pracy,POP byl fajny jak z siecia laczylo sie przez modem ale te czasy to juz troche pradawne sa :) Obecny protokol zmusza mnie aby na weekendowy wyjazd zabral ze soba serwer z baza danych i komputer z Sello tylko po to zeby na maile odpowiedziec bo przeciez jak odpisze na jakim PDA albo telefonie to w poniedzialek nie dojde konca w Sello na co juz odpowiedzialem a na co mam odpowiedziec,prawda? Naglowek maila ma 1kB,powiadomienie od Allegro o sprzedazy 8kB,zobacz jaka oszczednosc w bazie :) Nie trzeba maili wykasowywac :) A argumentow jest znacznie wiecej ;)

Link to postu
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...